کولاک ۴کشتی‌گیر آزادکار تیم ناشنوایان ایران

اقتصاد ایران: رقابت‌های کشتی آزاد جوانان ناشنوای قهرمانی جهان در قرقیزستان در حال برگزاری است و کشتی‌گیران کشورمان در اوزان ۵۷ ، ۶۱ ، ۶۷ و ۷۹ کیلوگرم به فینال صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  آزادکاران جوان ناشنوا از صبح امروز - شنبه ۱۸ شهریور ماه در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی ۲۰۲۳ ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان به مصاف حریفان رفتند و رمضانی، شکوهی، محمدی و امامی به فینال راه یافتند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا رمضانی در دور اول ۱۰ بر ۰ کشتی گیر اوکراین را شکست داد و در دور دوم ۱۲ بر ۲ حریف قزاق خود را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم شاهرخ شکوهی حریف ترک را ضربه فنی کرد و در دومین مبارزه نیز کشتی گیر قزاقستان را ضربه فنی کرد و به فینال صعود کرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابوالفضل محمدی در دور اول کشتی گیر ارمنستان را ضربه فنی کرد و در مصاف با کشتی گیر اوکراین ۱۲ بر ۲ به برتری رسید و به فینال صعود کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم سید امیرعباس رزاقی برابر حریف ترک ضربه فنی شد و در مبارزه دوم ۱۳ بر ۳ نتیجه را به کشتی گیر ارمنستان واگذار کرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم یاشار حسینی در کشتی اول ۸ بر ۱ نتیجه را به حریف قراقستانی واگذار کرد و در کشتی دوم به دلیل انصراف حریف ترک، حسینی برنده میدان معرفی شد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم بهنیا امامی در دور اول کشتی گیر قزاق را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش روی برداشت و در دور دوم کشتی گیر ترکیه را ۱۰ بر صفر شکست داد و به فینال راه یافت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم محمدحسن رحیمی در دور اول کشتی گیر قزاق را ۱۳ بر ۰ مغلوب کرد و در دومین مسابقه خود ۱۲ بر ۴ مغلوب کشتی گیر آمریکا شد.

پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی جوانان ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری می‌باشد.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ