استاندار گلستان:

ارزیابی شهرداران زمینه ساز توسعه شهری است

اقتصاد ایران: گرگان- استاندار گلستان گفت: ارزیابی شاخص های کارکردی شهرداران زمینه ساز توسعه شهری است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،علی محمد زنگانه صبح سه شنبه در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان، اظهار کرد: ارزیابی شاخص‌ها موجب می‌شود تا مدیران شهری توجه بیشتری به رفع مشکلات، تخلف‌ها، توسعه فضای سبز و ایجاد امکانات رفاهی در شهرها داشته باشند.

وی افزود: حقوق شهرداران و بسیاری دیگر از مدیران بر اساس ارزیابی شاخص‌های کاری آنان پرداخت می‌شود و باید مشخص بشود که کدام مدیر وقت خود برای توسعه و مشکلات گذاشته و کدام مدیر به این شاخص‌ها توجه نمی‌کند.

استاندار بیان کرد: ماده ۱۰۰ و اجرای صحیح آن در شهرداری‌ها از مهم‌ترین شاخص‌هایی است که در ارزیابی مدیران شهری مدنظر قرار می‌گیرد.

زنگانه گفت: اجرای عدالت برای همه سخت است و همه آزادی را دوست دارند، اما وقتی مدیری انتخاب و پشت میز مسؤلیت قرار می‌گیرد باید به اجرای عدالت که همان ارزیابی است، در راستای ایجاد رفاه برای مردم تن بدهد.

استاندار با بیان اینکه بحث سالم سازی فضاهای اداری برای ما خیلی مهم است، بیان کرد: این وظیفه دستگاه‌های مسئول در رابطه با ارزیابی شاخص‌ها در جهت سالم سازی فضاهای اداری و دوری از فساد است.

استاندار گلستان با بیان اینکه شهرداران باید توجه ویژه ای به فضای سبز داشته باشند، اظهار کرد: با توجه به گرم شدن کره زمین و کنوانسیون‌های جدیدی که برای کاهش گرمایش زمین اجرا می‌شود، اگر به فضای سبز توجه ویژه نشود ممکن است در سال‌های بعد واحدهای صنعتی ما برای ادامه کار تحریم صنعتی بشوند.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ