۱۲۸۶ زنجانی واجد شرایط  قانون جوانی جمعیت هستند

اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: تعداد متقاضیان واجد شرایط قانون جوانی جمعیت در استان را یک هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغراسماعیلی روز پنجشنبه گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت وظایفی برای راه و شهرسازی تعریف شده است.

وی ابراز کرد: تاکنون یک هزار و ۳۲۴ نفر متقاضی دارای بیش از سه فرزند در استان زنجان برای دریافت زمین یا واحد مسکونی در قالب قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد ۹۴۶ نفر در شهرستان زنجان ثبت نام کردند.

اسماعیلی تعداد متقاضیان واجد شرایط در استان را یک هزار و ۲۸۶ نفر اعلام کرد و بیان داشت:از این تعداد ۹۱۹ نفر واجد شرایط در شهرستان زنجان هستند.

وی تعداد متقاضیان رد درخواست شده را ۹ نفر اعلام کرد و بیان داشت: در شهرستان زنجان برای ۵۹۴ متقاضی پرونده تشکیل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تعداد متقاضیان تایید نهایی شده را ۴۵۹ نفر اعلام کرد و بیان داشت: این تعداد متقاضی تایید شده متعلق به شهرستان زنجان است.

اسماعیلی تاکید کرد: خوشبختانه به زودی زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان واگذار خواهد شد.

وی بیان داشت: در این قانون برای متقاضیان مسکن سه فرزند به بالا، فرم (ج) قرمز به استناد قانون و برای فرزند سوم به بالا نادیده گرفته می شود و می توانند از امتیاز خانه دار شدن دوباره استفاده کنند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ