پایان کار دوومیدانی کاران ایران با کسب ۵ مدال

اقتصاد ایران: دوومیدانی کاران ایران در دومین روز مسابقات بین المللی ترکیه با کسب دو مدال دیگر جمع مدالهای خود را به عدد ۵ رسانده و با ۴ طلا و یک برنز به کار خود در این رویداد پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،در ادامه رقابت های دوومیدانی بین المللی ارزروم ترکیه نمایندگان ایران در دو ماده ۱۱۰ متر مانع زنان و مردان صاحب مدالهای طلا و برنز شد. مسابقات ترکیه طی دو رو برگزار شد که در پایان این رقابت ها کاروان اعزامی ایران به این رویداد صاحب ۴ مدال طلا و برنز شد.

براین اساس رضا بحرینی قهرمان دوهای با مانع کشورمان در جریان برگزاری رقابت‌های بین المللی دوومیدانی ارزروم ترکیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد. وی با ثبت زمان ۱۴.۱۴ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

فاطمه محیطی زاده قهرمان دوهای با مانع و مواد ترکیبی دوومیدانی بانوان کشورمان با شرکت در رقابت‌های بین المللی دو و میدانی شهر ارزروم در کشور ترکیه با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه موفق شد در جایگاه سوم رقابت ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و مدال برنز را از آن خود کند.

گفتنی است، فائزه آشور پور دیگر نماینده کشورمان در این رقابت نیز با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه و هزارم‌های بیشتر نسبت به محیطی زاده در جایگاه چهارم ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات ایستاد.

در اولین روز این رقابت ها، حمیده اسماعیل نژاد قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی بانوان کشورمان با ثبت زمان ۱۱.۴۳ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. شهلا محمودی قهرمان دوهای با مانع دوومیدانی بانوان کشورمان هم با ثبت زمان ۵۹.۴۹ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

میلاد ناصح جهانی قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی نیز با ثبت زمان ۴۶.۶۵ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ