مدارس استثنایی بوشهر حمایت می‌شوند

اقتصاد ایران: بوشهر- فرماندار شهرستان بوشهر گفت: مجموعه فرمانداری بوشهر از هرگونه حمایت و پشتیبانی از مدارس استثنایی و دانش آموزان دریغ نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح رحیمی عصر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در محل اداره آموزش و پرورش استثنایی استان اظهار داشت: یکی از مهمترین و مؤثرترین نهادهای اجتماعی، نهاد آموزش و پرورش است که مسئولیت پرورش کودکان، نوجوانان، جوانان، انتخاب و انتقال عناصر فرهنگی را به نسل نو خاسته برعهده دارد.

فرماندار بوشهر افزود: در چنین نهاد گسترده‌ای، استفاده از تجارب صاحبنظران و دست اندر کاران تعلیم و تربیت و تشکیل شوراهای مختلف برای اتخاذ تصمیم‌های بایسته و شایسته کاملاً ضرورت دارد.

وی بیان کرد: هدف از تشکیل این نشست را تسریع و تسهیل فعالیت‌های آموزش و پرورش، رفع موانع و جایگاه تحقق آیه شریفه «وَ اَمرُهُم شوریٰ بَینَهُم» دانست و گفت: به منظور تحقق این امر همه مسئولان موظف به همکاری و هماهنگی با آموزش و پرورش هستند.

فرماندار شهرستان بوشهر ضمن ابراز خرسندی از این آشنایی و جلسه بیان کرد: کار در آموزش و پرورش استثنایی سخت و اجر بسیار فراوان دارد و خدمت به این دانش آموزان بر همه ما واجب است.

وی افزود: فرمانداری از هرگونه حمایت و پشتیبانی از مدارس استثنایی و دانش آموزان دریغ نخواهد کرد و امیدواریم این روابط تداوم یابد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر تاکید کرد: در اولین فرصت با حضور در مدارس استثنایی از نزدیک ملاقاتی با مدیران مدارس استثنایی خواهم داشت.

فرماندار بوشهر در پایان از مدیران مدارس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان بوشهر با اهدا لوح تقدیر تجلیل کرد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ