رئیس فدراسیون بسکتبال:

مذاکرات با گزینه‌های هدایت تیم‌ملی ادامه دارد

اقتصاد ایران: رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: مذاکرات با گزینه‌های هدایت تیم ملی ادامه دارد و اگر سرمربی خارجی نشد، ارمغانی می‌ماند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،جواد داوری در خصوص وضعیت سرمربی تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: با توجه به صحبت‌ها در هیأت رئیسه بنا بر این شد که اگر قرار بر انتخاب گزینه داخلی باشد همان سعید ارمغانی بماند و اگر شرایط برای خارجی فراهم شد اجازه داریم که مذاکرات را با گزینه‌ها آغاز کنیم. در روزهای گذشته بعد از اجازه هیأت رئیسه رزومه‌ها را جمع کردیم و الان هاکان دمیر ترکیه‌ای یکی از گزینه‌های ما است.

وی ادامه داد: ما سه گزینه داریم که یکی هم ارمغانی است و روی بقیه هم کار می‌کنیم و اگر نهایی شد به اطلاع خواهیم رساند.

رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص اینکه در قرارداد ارمغانی آمده است که در صورت صعود تیم ملی به جام جهانی او همچنان سرمربی بماند، گفت: شرایط قرارداد ارمغانی مشخص است و ما در فدراسیون هیچ کار غیرقانونی انجام نخواهیم داد. ارمغانی برای ما چهره و مربی ارزشمندی است. به مباحثی در مورد قرارداد او اشاره شده و مباحث دیگری هم البته وجود دارد.

وی در مورد اینکه برای بازی های تدارکاتی قبل از جام جهانی برنامه ریزی شده است یا خیر، عنوان کرد: یکسری را ما در فدراسیون انجام می‌دهیم و یکسری دیگر را هم سرمربی آینده برنامه ریزی می‌کند. دعوت نامه از گرجستان پرتغال، چین و اسپانیا داشتیم و آفریقایی هم است. بعد از اینکه سرمربی مشخص شد در هفته آینده گزارش اردویی و بازی ها را هم به اطلاع خواهیم رسید.

داوری در مورد اینکه ارمغانی جزو گزینه‌های اصلی شما است یا خیر، تاکید کرد: اگر با گزینه خارجی به توافق نرسیم او گزینه اول سرمربیگری ما خوهد شد. او از وضعیت بسکتبال مطلع است و شرایط را می داند.

وی در مورد اینکه بحث ساخت خانه بسکتبال به کجا رسید، گفت: یک اتفاق خوبی که با پیگیری دوستان افتاد، بحث زیرساخت ها بود و بودجه آن هم در مجلس تصویب شد و از اواخر بهار استارت کار خواهد خورد. یک سالنی هم برای بسکتبال  سه نفره ساخته خوهد شد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ