عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد

اقتصاد ایران: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد و نیاز است اقدامات تیم اقتصادی دولت به خوبی رصد و ارزیابی شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،اردشیر مطهری  با تاکید بر لزوم توجه به کشورهای منطقه، اظهار داشت: توافق ایران و عربستان اقدام بسیار خوبی بود و تأثیر آن را در عرصه سیاسی و اقتصادی مشاهده خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: ما باید سیاست ارتباط گسترده با کشورهای منطقه و همسایه را در سال جدید هم مدنظر قرار دهیم، چرا که در تحریم هستیم و توسعه روابط با همسایگان و کشورهای دوست راه مهمی برای خنثی‌سازی تحریم‌هاست.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مشکلات ما مربوط به تحریم نیست و بخشی از مشکلات ما به سوءمدیریت‌ها بازمی‌گردد، گفت: به نظر می‌رسد تیم اقتصادی دولت نیاز به آچارکشی اساسی دارد و نیاز است اقدامات تیم اقتصادی دولت به خوبی رصد و ارزیابی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملاک ارزیابی ما در عملکرد تیم اقتصادی دولت، وضعیت بازار است و نگاهی به شرایط بازار و قیمت‌ها حاکی از گرانی و تورم بسیار شدید است که باید کنترل شود.

مطهری بیان کرد: تقاضای ما از رئیس جمهور آن است که در تیم اقتصادی دولت تجدیدنظر کند و اگر دولت این کار را نکند، مجلس باید وارد شود و نباید کوتاهی کند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید کمک کنند تا وضعیت معیشتی مردم بهبود پیدا کند، تصریح کرد: گرانی شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است و مردم ما بسیار نجیب هستند. ما باید مشکلات مردم را حل کنیم. در سال جدید باید وضعیت معیشتی مردم بهبود یابد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ