معاون وزیرتاکید کرد؛

لزوم حضور پزشک متخصص در ایام نوروز در بیمارستان ها

اقتصاد ایران: معاون درمان وزارت بهداشت، در جریان بازدید از بیمارستان های پایتخت، بر نظارت معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی از روند خدمات رسانی به مردم و بیماران تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، سعید کریمی، در بازدید از بیمارستان شریعتی، گفت: نظارت بر فعالیت بیمارستان‌ها به خصوص در ایام تعطیل جزو وظایف معاونت درمان است. این بازدیدها در ایام غیر تعطیل سال توسط تیم معاونت درمان صورت می‌گیرد و در تعطیلات نیز وظیفه خودم دانستم که به بیمارستان‌ها مراجعه کنم.

وی، بیمارستان شریعتی را یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های دانشگاهی کشور دانست و افزود: این مرکز بخش‌های ویژه گوارش، خون و…، دارد که مراجعه کنندگان بسیاری از اقصی نقاط کشور به آن مراجعه می‌کنند.

کریمی، روند فعالیت بیمارستان شریعتی و حضور اساتید در این مرکز را مثبت ارزیابی کرد و افزود: برخلاف فضاسازی که بعضاً نسبت به حضور متخصصان در تعطیلات وجود دارد، تا جایی که از مراکز دانشگاهی و دولتی بازدید کردم، اساتید حضور دارند و بیماران را ویزیت می‌کنند.

معاون درمان وزارت بهداشت، با تاکید بر ادامه خدمت رسانی بیمارستان‌ها در تعطیلات گفت: امیدوارم در این ایام که ممکن است پذیرش بیمار در بخش خصوصی کمتر باشد، با کار مضاعف همکاران در بخش‌های دولتی، خدمت رسانی به مردم به طور مستمر ادامه یابد.

کریمی در ادامه بازدیدهای نوروزی، به بیمارستان امام حسین (ع) رفت و از بخش‌های ویژه، اورژانس تحت نظر، اورژانس تروما و تریاژ بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت.

معاون درمان وزارت بهداشت، در این بازدید بر تلاش مجموعه درمان در ارائه بهترین خدمات ممکن به مراجعان و بیماران تاکید کرد.

حضور متخصصان، پزشکان مقیم و کادر درمانی و نحوه خدمات رسانی در بخش‌های ویژه و فعال بیمارستانی از اولویت‌های مهم معاون وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) بود.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ