اکونیوز گزارش می دهد

جمع آوری ۴۰۰۰ متر تور صیادی غیر مجاز در گلپایگان

اقتصاد ایران: گلپایگان _ به مناسبت هفته هوای پاک اداره حفاظت از محیط زیست گلپایگان اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی، ویژه مقاطع ابتدایی کرده است که حدود ۶۰۰ دانش آموز از مدارس مختلف شهرستان گلپایگان در این مسابقه شرکت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، رئیس حفاظت از محیط زیست شهرستان گفت : در راستای حفاظت از زیستگاههای آبی و خشکی  مناطق سطح شهرستان گلپایگان، گشت های متعدد بصورت روزانه و همچنین شبانه صورت پذیرفته است که در این خصوص در سال جاری حدود ۴۰۰۰ متر رشته تور صیادی از صیادان غیر مجاز کشف و جمع آوری شد و متخلفین شناسایی شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.

شهاب برهانی در ادامه افزود : در راستای پایش  از واحدهای تولیدی و خدماتی جهت پیشگیری از آلودگی، پایشهای شبانه و روزانه به تعداد ۲۶۰ مورد از شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی صورت گرفته که تعداد  ۴۹ مورد اخطار زیست محیطی برای واحدهایی که با رعایت نکردن ضوابط زیست محیطی آلودگی ایجاد کرده بودند صادر شد و پیگیری لازم جهت رفع آلایندگی آنها صورت گرفته است.

رئیس حفاظت از محیط زیست اظهار کرد : پیگیری و تشکیل منظم ۱۵ جلسه کارگروه مدیریت پسماند در فرمانداری با همکاری فرمانداری و اعضاء مرتبط، جهت پسماندهای شهری و همچنین مدیریت اصولی پسماندهای پزشکی نیز در سال جاری انجام شده است و همچنین جهت پاسخگویی به استعلامات وارده و نیز بازدید و صدور مجوز در سال جاری نیز تعداد  ۱۱۲ مورد استعلام بازدید و گزارش آن تهیه و مجوز مربوطه صادر شد.

برهانی بیان کرد : در خصوص آموزش طرح محیط یار، ۱۰ مدرسه پایلوت زیست محیطی در شهرستان در حال فعالیت می باشد و جهت مشارکت اجتماعی نیز ۳ مکان به عنوان خانه محیط زیست در شهرستان گلپایگان راه اندازی شده است.
وی افزود : به مناسبت هفته هوای پاک اداره حفاظت از محیط زیست گلپایگان اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی، ویژه مقاطع ابتدایی کرده است که حدود ۶۰۰ دانش آموز از مدارس مختلف شهرستان گلپایگان در این مسابقه شرکت کرده اند.

گزارش : مرضیه جابری

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ