اکونیوز گزارش می دهد

اجرای روکش آسفالت محور گلپایگان _ خمین

اقتصاد ایران: گلپایگان _ ۹ کیلومتر از محور گلپایگان_خمین در مقاطعی گُسسته و با توجه به شدت خرابی مورد شناسایی قرار گرفته است که روکش آسفالت و اصلاح هندسی محور به صورت استاندارد مورد توجه است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، محمد فیضی رئیس اداره راه گلپایگان با اشاره به  پروژه روکش آسفالت محور خمین گلپایگان، اظهار کرد : به لحاظ وسعت خرابی جاده و شیب تند و وجود قوس‌های ممتد متوالی این محور،  به منظور ایمنی بیشتر تردد کاربران جاده‌ای نیاز بود که در سال جاری این محور بهینه سازی و بهسازی شود.
وی افزود : تاکنون ۱۵ میلیارد تومان برای ایمنی این قسمت محور هزینه شده است اما به دلیل عدم اعتبارات در سال جاری تاکنون هیچ پرداختی به پیمانکاران نداشتیم خواستارم  که نماینده  شهرستان در مجلس و فرماندار گلپایگان نهایت  تلاش کنند تا با جذب بودجه باقیمانده این محور  نیز روکش آسفالت شود.

رئیس اداره راه گلپایگان با بیان اینکه این پروژه  در ردیف اعتبارات ملی است، گفت: حدود ۲۲ میلیاردتومان قرارداد با پیمانکارداریم.
وی گفت : متاسفانه کندن و سرقت تابلوهای علائم راهنمایی رانندگی یکی از مشکلات است و جایگزینی آنها به دلیل کمبود اعتبار مدت زمان طول می‌کشد.
در سال ۲ میلیارد تومان اعتبار به اداره راه و ترابری شهرستان گلپایگان تخصیص داده شده است اما تاکنون تنها  ۸۰  میلیون تومان به صورت نقدی و ۲۴ میلیون تومان اسناد خزانه ای تخصیص داده شده است.

محمدرضاعسگریان، فرماندار گلپایگان با اشاره به پروژه‌های آسفالت جاده‌های مواصلاتی شهرستان گلپایگان اظهار کرد : روکش جاده‌های شهرستان  با تلاش راه و حمل و نقل جاده‌ای استان و شهرستان در سال جاری اجرا شد.
وی افزود : قرارداد ۵۵ میلیاردتومانی با پیمانکار برای اجرای این محورها  منعقد  شده  است که درمرحله نخست جاده گلپایگان- دهق در حدفاصل روستاهای دُر و تیکن  اجرا شد، و در  مرحله دوم رفوژ میانی محور گلشهر اجرا شد و در مرحله سوم  محور خمین گلپایگان به  طول ۹ کیلومتر در تعهد پیمانکار است که  تاکنون عمده کار اجرا شده است.

شهرام عباسی ناظر پروژه روکش آسفالت راه‌های  شریانی استان اصفهان، اظهار کرد: این محور در حوزه استحفاضیه راه استان اصفهان در محدوده  شهرستان گلپایگان به خمین است، که ۹ کیلومتر از آن در مقاطعی گُسسته و با توجه به شدت خرابی مورد شناسایی قرار گرفته  است که روکش آسفالت و اصلاح  هندسی محور به صورت استاندارد مورد توجه است که  با توجه به حمایت اداره کل راه  و شهرسازی استان و  مسئولین گلپایگان درحال انجام است.

گزارش : مرضیه جابری

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ