مدیرعامل منطقه آزاد قشم تاکید کرذد:

لزوم هم افزایی برای بهبود ارائه خدمات دربنادر قشم

اقتصاد ایران: در نشست افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه بندر شهید رجایی، بر لزوم هم افزایی و گسترش همکاری‌ها با هدف بهبود ارائه خدمات در بنادر قشم تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،افشار فتح الهی اظهار داشت: سواحل و بنادر مختلف موجود در جزیره قشم ظرفیت بی نظیری برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در منطقه است.

وی با اشاره به افزایش ۶۰ درصدی حضور گردشگر در جزیره قشم نسبت به سال گذشته، ادامه داد: با افزایش حضور گردشگران در فصول گردشگرپذیر جزیره قشم، ارائه خدمات بهتر به هموطنان یک ضرورت است که با همراهی و هم افزایی تمامی دستگاه‌ها عملی می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: با پایان عملیات لایروبی حوخچه بندر بهمن و توسعه و بهسازی بنادر پهل و لافت در آینده نزدیک، شاهد افزایش کیفیت خدمات دهی به گردشگران و فعالان اقتصادی در جزیره قشم خواهیم بود.

به گفته فتح الهی؛ سازمان منطقه آزاد قشم از حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت توسعه فعالیت‌ها و خدمات بنادر تجاری، گردشگری و مسافری در نقاط مختلف جزیره استقبال می‌کند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و تعامل و همکاری بخش‌های مختلف بویژه سازمان بنادر و دریانوردی و کاهش برخی هزینه‌ها مربوط به خدمات دریایی، بانکرینگ سلخ تا پیش از پایان سال فعالیت خود را آغاز نماید.

حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان نیز در این جلسه گفت: خوشبختانه با همکاری خوب شکل گرفته و افزایش تعداد شناور‌های مسافری، در حال حاضر بیش از ۴۸۰۰ صندلی شناور مشغول ارئه خدمات به گردشگران هستند و موفق به جلب رضایت نسبی آن‌ها شده اند.

وی با اشاره به برنامه ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته جهت نوسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل مسافری دریایی، افزود: فعالیت‌های مورد نظر برای توسعه بندر شهید حقانی بندرعباس برای خدمات رسانی به گردشگران آغاز شده و امیدوار هستیم در آینده نزدیک برخی مذاکرات درباره توسعه فنی بندر شهید ذاکری در قشم نیز به نتیجه برسد.

مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ادامه داد: با افزایش سطح هماهنگی و همکاری، می‌توان شرایطی را برای استفاده از مزیت‌های قانونی مناطق آزاد فراهم کرد و امیدواریم این مهم در آینده نزدیک طی یک تفاهم نامه اجرایی شود.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ