آغاز کمپین واکسیناسیون تکمیلی اتباع بیگانه از ۱۰ دی

اقتصاد ایران: سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، از برگزاری کمپین واکسیناسیون تکمیلی اتباع بیگانه در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، فرشید رضایی، در کارگاه کشوری تخصصی اجرایی «ارتباطات خطر و مشارکت اجتماعی» که به منظور توانمندسازی رابطان سلامت اتباع در کمپین واکسیناسیون تکمیلی در جمعیت پناهندگان و اتباع غیر ایرانی با مشارکت یونیسف برگزار شد، گفت: کمپین واکسیناسیون تکمیلی در جمعیت پناهندگان و اتباع غیر ایرانی با هدف ایجاد محافظت در برابر بیماری فلج اطفال، سرخک و کرونا در جمعیت هدف، از دهم دی ماه با مشارکت یونیسف آغاز می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه کشوری تخصصی اجرایی ارتباطات خطر و مشارکت اجتماعی(RCCE) برای رابطان سلامت اتباع، با رویکرد توانمندسازی آنان در برقراری ارتباط مؤثر و اقناع ایشان برای برگزاری کمپین پیش رو، افزود: این کارگاه برای نخستین‌بار و در راستای اولویت‌های اصلی نظام سلامت در مقابله با مخاطرات و جلب حداکثری مشارکت مردمی، ظرفیت‌سازی در مدیریت شایعات و تقویت توانمندی‌های همکاران آموزش و ارتقای سلامت کشوری، در وزارت بهداشت برگزار شد.

سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، برنامه ارتباطات خطر و مشارکت اجتماعی (RCCE) را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ارتقای سلامت در مقابل موضوعات اولویت‌دار سلامت دانست و ادامه داد: این برنامه ترکیبی از کمپین‌های اطلاع‌رسانی، ارتقای سلامت، بسیج اجتماعی، جلب مشارکت مردم و سایر سازمان‌های ذینفع، برقراری ارتباط مؤثر و مدیریت شایعات است.

وی با اشاره به عناوین مورد بحث در کارگاه برگزارشده، گفت: مبانی و اصول ارتباط مؤثر و اقناع‌سازی، شناسایی مخاطبان و مدیریت شایعات، اجزای پیام، انجام سناریوهای عملی مصاحبه با مخاطب و جلب مشارکت ذینفعان، مهم‌ترین مباحث مطرح‌شده در این کارگاه بود.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ