اکونیوز گزارش می دهد

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در گلپایگان

اقتصاد ایران: گلپایگان _ سازمان‌های مردم‌ نهاد و کنگره ۶۰ و غیره ظرفیتی مناسبی برای نجات یک فرد معتاد است، هنر مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این است که یک فرد درگیر اعتیاد نشود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، محمدرضا عسگریان، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گلپایگان اظهار کرد: مبارزه به مواد مخدر با هدف پیشگیری و درمان مطرح است، همیشه اعتقاد داشتیم که بیشتر در حوزه پیشگیری تلاش کنیم چون درمان اعتیاد کار خیلی سختی است.
وی افزود: سازمان‌های مردم‌ نهاد و کنگره ۶۰ و غیره ظرفیتی مناسبی برای نجات یک فرد معتاد است، هنر مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این است که یک فرد درگیر اعتیاد نشود.

فرماندار گلپایگان ادامه داد: در حوزه پیشگیری باید به سمت آموزش در آموزشگاه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها برویم، همه ما مسئولین که پشت این میزها نشسته‌ایم وظیفه  داریم در حوزه پیشگیری ورود پیدا کنیم، ادارات باید به فرمانداری هر ماه گزارش دهند که چه اقداماتی در حوزه پیشگیری از اعتیاد انجام دادند، البته مواری کار نیز نباید صورت گیرد.

عسگریان با آنکه در شهرستان گلپایگان مراکز مختلفی در حوزه مبارزه و درمان فعالیت دارند، و این روندها باید ادامه‌دار باشد و نباید در یک مقطعی رها شوند، گفت: در حوزه درمان نیز باید برنامه داشته باشبم تا بدانیم در سال چند نفر به این مراکز مراجعه و چند در صد موفق بودند تا متوجه شویم کدام روش‌ها موفق تر بوده، تا بتوانیم برای سال‌های بعد برنامه ریزی بهتری انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه در حوزه مبارزه با خُرده فروشان مواد مخدر در شهرستان گلپایگان خوب عمل کرده‌اند، افزود : نیاز است که شهروندان احساس امنیت بیشتری داشته باشند، از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی خواستارم در این حوزه هم کار کنند تا عملکرد بهتری داشته باشیم.
فرماندار گلپایگان گفت: امیدوارم به سمتی برویم که مواد مخدر وارد کشور نشود، ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی که خانواده‌ها با آن درگیر هستند اعتیاد است.

عسگریان ادامه داد: مشروبات الکلی خطراتش کمتر از مواد مخدر نیست و چه بسا آسیب‌های بیشتری دارد و در کشفیات آن نشان می‌دهد که گرایش به آن بیشتر می‌شود که زنگ هشداری برای جامعه است.

گزارش : مرضیه جابری

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ