حمید شمالی خبر داد:

حمایت منطقه آزاد کیش از فدراسیون تازه تأسیس بادبانی

اقتصاد ایران: حمید شمالی، فعال و پژوهشگر حوزه ورزش‌های دریایی و رشته بادبانی و از پیشگامان تاسیس فدراسیون بادبانی و انتقال مقر آن به جنوب کشور و جزیره کیش گفت:موضوع تاسیس فدراسیون بادبانی پس از سال‌ها پیگیری در نهایت در آبان ماه ۱۴۰۱ محقق شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، حمید شمالی، فعال و پژوهشگر حوزه ورزش‌های دریایی و رشته بادبانی و از پیشگامان تاسیس فدراسیون بادبانی و انتقال مقر آن به جنوب کشور و جزیره کیش گفت: با نگاه ویژه و تحول گرایانه حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش، به ویژه شخص مهندس کشاورز موضوع تاسیس فدراسیون بادبانی پس از سال‌ها پیگیری در نهایت در آبان ماه ۱۴۰۱ محقق شد.

حمید شمالی افزود: در تصمیمی شجاعانه و منطقی محل مقر اصلی این فدراسیون با توجه به نوع فعالیتشان که به دریا وابسته است، پتانسیل و زیرساخت‌های موجود در جزیره کیش مصوب شد.

عضو بین الملل فدراسیون جهانی سیلینگ افزود: همچنین با توجه ویژه و مستمر مهندس کشاورز در سازمان منطقه آزاد کیش مقرر شد دفتر مرکزی این فدراسیون در کیش ایجاد شود، ضمن بررسی‌های صورت گرفته و بر اساس نیازمندی‌های اداری و اجرایی فدراسیون، گزینه‌هایی بررسی و بازدید حضوری شد و محل اداری بسیار مناسبی در نهایت مدنظر قرار گرفت.

حمید شمالی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به این که این فدراسیون جدید التاسیس ماهیت حقوقی مستقلی از سازمان دارد در اسرع وقت می‌بایست مکاتبات و اقدامات رسمی لازم را با سازمان انجام دهند تا اقدامات لازم در خصوص تحویل دهی این دفتر اقدام لازم صورت گیرد که سازمان منتظر دریافت این مکاتبات است.

وی در پایان اظهار داشت: البته این نکته را بایستی مدنظر قرار دهیم که این فدراسیون جدید در شرف تأسیس است و تا ایجاد و مشخص شدن شاکله هیئت رئیسه، بدنه اجرایی و تجهیز اماکن و تجهیزات اندکی ممکن است کمی کُندی در امورات داشته باشد که صبوری لازم است. به محض استقرار ساختار حاکمیتی و اجرایی و تداوم حمایت‌های وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و سازمان منطقه آزاد کیش و سایر نهاد‌های وابسته و بخش خصوصی قطعاً بزودی شاهد شکوفایی بخش ورزش‌های بادبانی در تمام خطوط ساحلی کشور خواهیم بود.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ