اکونیوز گزارش می دهد

لزوم توجه به بهسازی و ساخت مدارس در گلپایگان

اقتصاد ایران: گلپایگان _ در شهرستان گلپایگان دو پروژه آموزشی نیمه تمام ( مدرسه حبیب الهی و شهرک الوند) تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ و یک پروژه دیگر آموزشی نیز تا سال تحصیلی جدید ( ۱۴۰۲- ۱۴۰۳) به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در استان اصفهان ۵۶۰۰ مدیر مدرسه داریم، گفت : از زمانی که در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز کردم، تاکنون با حدود ۸۰ درصد مدیران مدارس استان دیدار داشتم و امروز با حضور در شورای آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان در راستای کیفیت بخشی و بهینه سازی فضاهای آموزشی و احداث مدارس جدید مصوباتی به تصویب رسید.

محمدرضا ابراهیمی در ادامه افزود : در استان اصفهان و به تبع در شهرستان گلپایگان با مشکل کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم، با توجه به افزایش جمعیت دانش آموزی و فرسودگی مدارس شهرستان‌های استان اصفهان لازم است فضاهای آموزشی بهسازی و مدارس جدید ساخته شود.
وی گفت: مدارس دو نوبته در شهرستان‌ گلپایگان موجب کاهش کیفیت آموزش می‌شود، در این شهرستان هفت واحد آموزشی در دست احداث داریم و از آنجایی که الویت دولت و وزارت آموزش و پرورش نیز اتمام پروژه‌های نیمه تمام است، در نظر داریم پس از اتمام این پروژه‌ها ساخت مدارس جدید در دستور کار قرار گیرد.

ابراهیمی گفت : در شهرستان گلپایگان دو پروژه آموزشی نیمه تمام ( مدرسه حبیب الهی و شهرک الوند) تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ و یک پروژه دیگر آموزشی نیز تا سال تحصیلی جدید ( ۱۴۰۲- ۱۴۰۳) به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پایان بیان کرد : با توجه به تغییر سال مالی در آموزش و پرورش اعتبارات به آموزش و پرورش با تأخیر تخصیص داده شد و همین موضوع موجب تأخیر در روند اجرای پروژه‌های آموزشی استان شده است.
وی ضمناً با اشاره به اینکه در استان اصفهان 22 کلاس کانکسی وجود دارد که بیشتر در شهرهای فریدون‌شهر و  فریدن و سمیرم است، افزود: طبق تفاهم نامه‌ای که با ستاد فرمان حضرت امام (بنیاد برکت) بسته شده مقرر شده با الویت ۱۰ دانش‌آموز مدارس کانکسی جمع‌آوری و کلاس جدید ساخته شود.

گزارش : مرضیه جابری

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ