اکو نیوز گزارش می دهد

صمیمیت و همدلی در مدیریت جهاد کشاورزی گلپایگان

اقتصاد ایران: گلپایگان _ تعداد ۲۴۰ نفر سهمیه سرباز برای سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در نظر گرفته شده است که در نیمه دوم سال جاری جهت جذب آنها اقدام خواهد شد، در این راستا اولیت جذب نیز با نیروهای بومی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران ، معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در بازدیدی که از شهرستان گلپایگان انجام داد گفت : نکته قابل تاملی که در مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی گلپایگان مشهود است، صمیمیت و همدلی موجود در بین کارکنان و مدیر اداره می باشد، چنانچه متاسفانه در برخی از شهرستان های استان اصفهان این فضای صمیمی را کمتر شاهد آن هستیم.
وی با توجه به سفر استانی رئیس جمهور به استان اصفهان گفت : در این سفر اعتبارات قابل توجهی به طرح های ارائه شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی تخصیص داده شده است که در مدت سه سال پیش رو این اعتبارات به صورت کامل به استان واگذار خواهد شد.
از جمله ردیف اعتبارات جذب شده برای سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، می شود به رَقم ۲ هزار میلیارد ریال در بخش آب و خاک اشاره کرد، که در این بخش نگاه خاصی جهت اختصاص اعتبارات ویژه جهت اجرای پروژه های بزرگ در شهرستان گلپایگان شده است.

علی امینی در ادامه افزود ؛ در خصوص جذب نیروهای سرباز برای استان اصفهان، تعداد ۲۴۰ نفر سهمیه در نظر گرفته شده است که در نیمه دوم سال جاری جهت جذب آنها اقدام خواهد شد، در این راستا اولیت جذب نیز با نیروهای بومی خواهد بود.
همچنین در رابطه با حمایت مالی از کارکنان در موضوعات مختلف، از جمله تهیه جهیزیه برای دختران در مسیر ازدواج یا خریداری وسایل منزل نیز برنامه ریزی انجام شده و با امضای تفاهم نامه ای که با مجموعه سرای ایرانیان انجام شده است، کارکنان با دریافت یک معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی و مراجعه به سرای ایرانیان می توانند تا مبلغ یک میلیارد ریال خرید انجام دهند و با کسری حقوق ماهانه خود مبلغ دریافتی را باز پس دهند.

معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در خصوص دغدغه فکری کارکنان جهاد کشاورزی گلپایگان در بخش بیمه تکمیلی و از جمله مسائل مربوط به پرداخت هزینه های دندان پزشکی اظهار کرد : پیگیری های لازم انجام خواهد شد که شهرستان گلپایگان در منطقه غرب استان به عنوان مرکز مراجعات کل کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان های این منطقه در استان در نظر گرفته شود.
امینی در پایان گفت : با توجه به مکان های قابل توجه که جهاد کشاورزی گلپایگان مالکیت آنها را در اختیار دارد، تلاش خواهد شد با برنامه ریزی مناسب حداکثر استفاده از این ظرفیت ها، در جهت تامین منافع مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان و کارکنان آن صورت پذیرد.

گزارش : روح الله علایی

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ