بازدید از ظرفیت های بندر کاسپین و شرکت های دانش بنیان و صنعتی

Econews: گیلان-دکتر داود دانش جعفری، عضو و رییس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام از توانمندی های بندری-لجستیکی و واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران،درجریان این دیدار که مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان حضور داشت عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به توانمندیها و زیرساخت های خوب منطقه آزاد انزلی در ارتباط با کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا تصریح کرد: باید ضمن تقویت ظرفیتها و سرعت بخشیدن به فرایند تکمیل پروژه هایی همچون اتصال این منطقه به خط ریل سراسری، زمینه بهره برداری حداکثری از فرصت ها و مزیت های توسعه مراودات تجاری با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا را فرآهم نمود.

بازدید از بخش های مختلف مجتمع بندری کاسپین، فاز تجارت، نقطه اتصال این بندر به شبکه ریلی کشور، دیدار از سه واحد تولیدی-صنعتی-صادراتی سوبار،خزر منبع و کسری(فومن شیمی)منطقه و گفتگو با فعالین اقتصادی مشغول به کار بهمراه آشنایی از روند تغییر و تحولات طی شده ظرف سالهای اخیر، از مهمترین بخش های بازدید دکتر داود دانش جعفری رییس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام از منطقه آزاد انزلی بود.

از نکات جالب توجه این برنامه بازدید، اهدای گل و تبریک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به کارگران واحدهای تولیدی منطقه به مناسبت 11 اردیبشهت ماه روز کارگر بود.

گفتنی است در این برنامه بازدید، معاونین سازمان نیز حضور داشته و گزارش هایی در خصوص اقدامات و برنامه های انجام شده،فرصت ها و برخی چالش های پیش روی توسعه حوزه فعالیت، سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی به رییس کمیسیون اقتصاد کلان و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه شد.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ