اکو نیوز گزارش میدهد

نظارت و پیگیری مسئولان جهت نظم در کشتار و توزیع مرغ در گلپایگان

اقتصاد ایران: گلپایگان _ مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان در بین کشاورزان دشت گلشن فیلاخص در جهت رفع مشکلات آنها حضور به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران ، امیر مسعود شهبازی گفت : در راستای نظارت بر تولید و توزیع کالاهای اساسی بخش کشاورزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان از روند کشتار و توزیع مرغ گرم در کشتارگاه طیور بازدید به عمل آمد.
در این دیدار که رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نیز حضور داشت بر نحوه توزیع مناسب و تولید با کمیت و کیفیت گوشت مرغ تاکید شد و دو محموله توقیفی مرغ که حدود ۵ تن وزن آن بوده، از منشا شهرستان بویین و میاندشت تعیین تکلیف شد.

با توجه به اهمیت تولید در کشور و بخصوص در حوزه کشاورزی و دامداری، حضور مسئولان در بین تولید کنندگان و برقراری ارتباط مستقیم با آنها، به طور قطع در خصوص رفع موانع و مشکلات کشاورزان موُثر خواهد بود.
در همین راستا طی بازدیدی که مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان از شرکت تعاونی تولید گلشن فیلاخص انجام داد، مشکلات و موانع تولید این واحد بررسی شد و راه کارهایی جهت رونق فعالیت در این شرکت ارائه شد .

شهبازی ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت های موجود شرکت و تلاش جهت فعال نمودن استعدادهای بالقوه شرکت، با سازمان تعاونی روستایی رایزنی انجام داد و قول همکاری و مساعدت این سازمان را در راستای برطرف نمودن مشکلات شرکت گرفت و خاطر نشان کرد پیگیر بهبود وضعیت شرکت گلشن از حالت رکود فعلی خواهد بود.

آنچه مسلم است یک مدیر موفق تنها با حضور در دفتر کار خود نمی تواند بر امور کاری خود اشراف درست و دقیقی داشته باشد و با حضور در میان شهروندان و ارتباط مستقیم با آنها، از مشکلات و نظرات آنها مطلع خواهد شد و با بررسی شرایط موجود اقدام مناسب در خصوص رفع آن موانع را می تواند انجام دهد.

گزارش : روح الله علایی

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ