برنامه‌های پدرانه تلویزیون با ویژه برنامه رامبد جوان در "خندوانه"

اقتصاد ایران: تلویزیون در روز پدر و همزمان با میلاد حضرت علی(ع) ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده که در این میان می‌توان به ویژه‌هایی همچون "خندوانه" و برنامه زنده شبکه‌های افق و پنج سیما اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، صدا و سیما علاوه بر پخش فیلم‌های سینمایی از شبکه‌های سیما، ویژه‌هایی را در شبکه‌های تلویزیونی درنظر گرفته که جزئیات آن را در ادامه بخوانید:

ویژه‌برنامه «به عشق مولا» امشب روی آنتن شبکه افق

ویژه‌برنامه «به عشق مولا» با اجرای صابر خراسانی، امشب دوشنبه 25 بهمن در شب میلاد حضرت علی(ع) ساعت 20 از شبکه افق پخش می‌شود.

این عیدانه با حضور چهره‌هایی همچون مسعود سیاح‌گرجی قاری بین‌المللی، دکتر سیدمحمود انوشه، سیدمهدی رحمتی، امیرمحمد زند، فخرالدین صدیق‌شریف، غلامرضا آقاسی فرزند مرحوم محمدرضا آقاسی، منوچهر آذری و عباس محبی از پیشکسوتان برنامه رادیویی «صبح جمعه با شما» روی آنتن خواهد رفت.

«به عشق مولا» کاری از شبکه افق و مرکز رسانه‌ای سازمان تبلیغات اسلامی است که امشب ساعت 20 از شبکه افق پخش می‌شود.

عیدانه روز پدرِ شبکه دو

برنامه معارفی کوی محبت دوشنبه 25 بهمن و در شب ولادت با حضور کارشناسان مذهبی و ذاکران اهل بیت (ع) از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. همچنین سه‌شنبه 26 بهمن حوالی ساعت 11:00 نیز ویژه‌برنامه دیگری را آماده پخش کرده است.

برنامه شبانگاهی «دست در دست» کاری از گروه معارف و به تهیه‌کنندگی هادی خدادی دوشنبه حوالی ساعت 23:30 و سه‌شنبه حوالی ساعت 14:30 در قالب یک ویژه‌برنامه شاد روانه آنتن خواهد شد. این برنامه با حضور مهمان فرهنگی، هنری و خواننده‌های خوب کشورمان فضایی با نشاط و گفتگوهایی صمیمانه و شنیدنی برای مخاطبان تدارک دیده است.

برنامه «شادگرام» کاری از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی میلاد حق‌پرست نیز در فضایی شاد به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع) روانه آنتن می‌شود. این برنامه با ساختاری ترکیبی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که شامل گفتگو با مهمان، بخش نمایشی و… می‌شود. این برنامه در بخش مهمان از داریوش سلیمی بازیگر کشورمان میزبانی خواهد کرد و با وی به گفتگو می‌نشیند. شادگرام سه‌شنبه ساعت 13:30 پخش می‌شود.

گروه کودک و نوجوان شبکه دو نیز برنامه «دست کی بالا» به تهیه‌کنندگی سید محسن مناجاتی را به مناسبت میلاد امیر مومنان حضرت علی (ع) دوشنبه ساعت 10  صبح روانه آنتن می‌کند. همچنین برنامه «جمعمون جمعه» سه‌شنبه ساعت 10:00 در جدول پخش برنامه‌ها قرار دارد.

ویژه‌برنامه سیزده رجب نیز سه‌شنبه ساعت 20 با حضور مهمانان مختلف در جدول پخش برنامه‌های این شبکه قرار دارد. مولودی‌خوانی همچنین سخنرانی‌های مذهبی نیز در فواصل برنامه‌ها روانه آنتن خواهند شد.

«در انتهای الوند» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی و به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر دوشنبه صبح حوالی ساعت 7:00 با حضور میهمانان ویژه، منعطف با این مناسبت مبارک روانه آنتن می‌شود.

همچنین برنامه «عصر خانواده» نیز با دعوت از چهره‌های مختلف و خانواده‌هایی با داستان‌های شنیدنی تقدیم مخاطبان و خانواده‌های ایرانی خواهد شد. این برنامه دوشنبه ساعت 18 روانه آنتن می‌شود.

برنامه «زنده‌باد زندگی» کاری از گروه اقتصاد و دانش و به تهیه‌کنندگی محمدجعفر خسروی نیز با حضور مهمانان مختلف و با موضوع قدرشناسی در خانواده دوشنبه ساعت 10:45 پخش می‌شود.

همچنین فیلم سینمایی «چطور اژدهای خود را آموزش دهیم؟ دنیای مخفی» ساعت 14:00 دوشنبه و سه‌شنبه فیلم های «کوچکترین سرباز» ساعت  8 صبح «کارنامه» ساعت 17:25 و «کفش های آهنی» ساعت 30 دقیقه بامداد چهارشنبه به نمایش در می‌آیند.

ویژه برنامه شبکه پنج در روز پدر

«جان جهان» و «سلام تهران» عنوان دو ویژه برنامه گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در شب و روز میلاد حضرت علی (ع) روانه آنتن شبکه پنج خواهد شد.

ویژه برنامه شاد و عیدانه «جان جهان» دوشنبه 25 بهمن‌ماه ساعت 21 با حضور میهمانان ویژه، هنرمندان، ورزشکاران، خوانندگان و به همراهی پدرانشان تماشایی می‌شود.

همچنین برنامه صبحگاهی «سلام تهران» روز سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه در روز میلاد با سر سعادت حضرت علی (ع) تقدیم نگاه پر مهر و محبت مخاطبان خواهد شد. این برنامه از ساعت 10 صبح به مدت 120 دقیقه با اجرای مصطفی امامی تماشایی خواهد شد.

فیلم سینمایی «خواستگار محترم» به کارگردانی «داوود موثقی» سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه  ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

برنامه ظهرگاهی «تا نیایش» گروه معارف شبکه پنج سیما، روز دوشنبه 25 بهمن‌ماه ساعت 12:20 معطوف به ولادت حضرت علی(ع) پخش می‌شود. 

برنامه عصر گاهی «به خانه برمی‌گردیم» در روز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه ساعت 16 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.

این ویژه برنامه با بخش‌های متنوع و جذاب میزبانی هنرمندانی همچون جواد انصافی و پسرش، داود منفرد و همسرش، خوانندگان و ... خواهد بود.

ویژه برنامه «به خانه برمی‌گردیم» با اجرای راحله امینیان و حسین مولایی به مدت 120 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

برنامه‌های شبکه چهار در روز میلاد حضرت علی(ع)

«سرّ دلبران» و «نغمه‌ها» ویژه برنامه های شبکه‌ چهار سیما در روز میلاد حضرت علی (ع) است.

برنامه «سرّ دلبران» به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن ناجی است.در این برنامه با جرج جرداق درباره کتاب ماندگار «علی صدای عدالت انسانی» گفت‌وگو شده است‌.

حجت الاسلام محمدرضا زائری کارشناس «سرّ دلبران» در خصوص تلاش جرج جرداق در بیان فضائل امیر المومنین حضرت علی (ع) مباحثی را مطرح می‌کند و شرحی از چگونگی آشنایی، توجه و دلباختگی این دانشمند مسیحی به فضائل امام علی(ع) و نهج‌البلاغه ارائه خواهد کرد.

این برنامه سه‌شنبه 26 بهمن ساعت 19 پخش و روز بعد ساعت 8 صبح بازپخش می‌شود.

«نغمه‌ها» و گفت‌وگو با یک چهره ماندگار

برنامه تخصصی موسیقایی «نغمه‌ها» سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه ساعت 23:30  با حضور استاد مجید کیانی (مدرس موسیقی،نوازنده سنتور و چهره ماندگار) پخش می‌شود.

«نغمه‌ها» به تهیه‌کنندگی حبیب‌الله ذوالفقاری برنامه تخصصی شبکه چهار سیما در حوزه موسیقی است که با هدف معرفی بزرگان عرصه موسیقی تهیه و تولید می‌شود.

در این برنامه که سه‌شنبه شب ساعت 23:30 پخش می‌شود به بزرگداشت استاد مجید کیانی (مدرس موسیقی،نوازنده سنتور و چهره ماندگار) اختصاص یافته است.

سید عبدالمجید کیانی مدرس موسیقی ایرانی، نوازنده سنتور و از چهره‌های ماندگار است. 

شبکه قرآن در روز پدر چه برنامه‌هایی دارد؟

برنامه «روبراه» ارتباط زنده با نجف اشرف برقرار می‌کند و این برنامه شامل سخنرانی، مداحی و زیارت‌خوانی است که از ساعت 10:30 و 23:15 روی آنتن می‌رود. همچنین ارتباط مستقیم با حرم حضرت معصومه(س) در ساعت 13:40 و حرم امام رضا(ع) از ساعت 21 نیز صورت می‌گیرد. ویژه برنامه سیزدهم رجب و اعتکاف نیز از ساعت 15 و 22 روی آنتن خواهد رفت. برنامه زنده «تقرب» نیز ساعت 16:50 پخش خواهد شد.

معرفی برنامه‌های ویژه 13 رجب در شبکه جام‌جم

برنامه «شب نشینی» در شب میلاد حضرت علی(ع) با محتوای شاد و پرمحتوا به استقبال عید شیعیان می‌رود. ارتباط زنده با نجف اشرف و سایر اماکن متبرکه که به عنوان میان برنامه در طول روز عید پخش خواهد شد.

برنامه «صبح پارسی» با پرداختن به شخصیت والای امام مهربانی ها و جایگاه پدر، ایام شاد و فرح‌بخشی را تقدیم مخاطبان خواهد کرد.

برنامه «خانه مهر» با دعوت از میهمانان مرتبط با این ایام و با موضوع سبک زندگی علوی و فاطمی روی آنتن می‌‌رود.

همچنین گزارشی از "مراسم اعتکاف" در مساجد ایران و مصاحبه با جوانان شرکت‌کننده در این مراسم معنوی و شنیدن حسّ و حال آنها نیز در فواصل برنامه‌ها پخش خواهد شد.

شبکه نسیم و ویژه‌های چهل‌تیکه و خندوانه

شبکه نسیم به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر 4 ویژه برنامه دارد. "ویتامین خ" ساعت 19، نسیم آوا ساعت 19:30، سریال "دیوار به دیوار" ساعت 20، برنامه "چهل‌تیکه" ساعت 21 و ویژه برنامه "خندوانه" ساعت 23 روی آنتن میرود.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ