با حضور رئیس دیوان محاسبات ؛

نشست بین المللی اکوسای درایران برگزارشد

اقتصاد ایران: مراسم افتتاحیه نشست بین المللی حسابرسی فناوری اطلاعات اکوسای، به میزبانی کشورمان و با حضور کلیه اعضای این سازمان و ناظران و برخی کشورهای دیگر در بستر مجازی، با سخنرانی رئیس کل دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، مراسم افتتاحیه نشست بین المللی حسابرسی فناوری اطلاعات ویژه اعضای سازمان اکوسای به میزبانی کشورمان و با حضور کلیه اعضای این سازمان و ناظران و برخی کشورهای دیگر در بستر مجازی، با سخنرانی مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور در این مراسم، با ابراز خرسندی از میزبانی تهران به عنوان اولین دوره مندرج در برنامه آموزشی اکوسای در سال جدید میلادی در موضوع حسابرسی فناوری اطلاعات ویژه اعضای سازمان اکوسای، از حضور بی سابقه تمامی اعضای دائم و ناظر سازمان اکوسای و همچنین شرکت کنندگانی از سازمان آسوسای در این رویداد بین المللی تقدیر به عمل آورد.

بذرپاش در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: تقویت نشست‌های تخصصی در راستای تحکیم پیمان های موضوعی و منطقه ای می‌تواند کشورها را در مدیریت بحران‌های داخلی تقویت و باعث تاب آوری بیشتر در مقابل فشارهای بین‌المللی شود تا دنیا را از یکجانبه گرایی برخی کشور نجات دهند.

وی با بیان اینکه اعضای اکوسای ملت هایی متمدن با پیشینه تاریخی درخشان هستند، در کنار هم بودن این کشورها در موضوعات و سازمان های مختلف را پایه گذار یکی از مهمترین پیمان های بین المللی در آینده ای نه چندان دور دانست و خواستار تلاش بیشتر آنها جهت حضور موثرتر در سازمان های آسوسای و اینتوسای شد.

بذرپاش در پایان با اعلام آمادگی دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران برای تشکیل کارگروهی با محوریت حسابرسی فناوری اطلاعات همسو با سیاست های اینتوسای، گفت: ایران تاکید زیادی بر تقویت نقش فناوری اطلاعات در حسابرسی ها دارد و انتخاب شعار «دیوان فناورانه مردم پایه» مبیّن این اهمیت است.

همچنین دیوان محاسبات جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را جهت ارتقای روابط دوجانبه با اعضای اکوسای اعلام می کند و از احیا و به روزرسانی تفاهم نامه های دوجانبه با اعضا، استقبال می نماید.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ