بدهی های «بانک پارسیان» کاهش یافت

اقتصاد ایران: صورت های مالی منتشر شده در سامانه کدال نشان می دهد که بانک پارسیان طی یکسال اخیر (دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ با کاهش بدهی و زیان عملیاتی مواجه و تا حدودی با افزایش درآمد روبه رو شده است

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  صورت های مالی منتشر شده سامانه کدال بیانگر آن است که جمع بدهی های بانک پارسیان در دوره منتهی به (۱۴۰۰.۰۴.۳۱) بیش از ۳۴ هزار میلیارد تومان بوده که این رقم در سال قبل در همین تاریخ بالغ بر ۳۸ هزار میلیارد تومان بوده است و این رقم نشان از کاهش بدهی های بانک در این دوره دارد.

همچنین در این گزارش آمده است؛ درآمدهای عملیاتی این بانک در دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ به بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان رسیده است که این رقم در تاریخ (۳۱ تیرماه 1390 بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

در صورت های مالی منتشر شده اخیر سامانه کدال آمده است؛ زیان عملیاتی بانک پارسیان در دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده که این رقم در گزارش ارائه شده دوره متهی به سال قبل آن بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان بوده است و این موضوع نشان از کاهش زیان عملیاتی بانک دارد.

همچنین سود(زیان) خالص حسابرسی شده دوره منتهی بانک پارسیان به سال ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ بیش از شش هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بوده که این رقم در سال قبل آن در همین تاریخ بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.

علاوه بر این موجودی نقدی حسابرسی شده این بانک نیز در دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰  بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان گزارش شده و از طرفی سرمایه بانک پارسیان نیز در این دوره ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اعلام شده است.

از طرفی دیده می شود که طی شش ماهه گذشته، تراز بانک ۳۳۸۶- میلیارد تومان بوده است. این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته این تراز ۷۷۷- میلیارد تومان بوده است.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ