دعوت انجمن صنفی مدیران رسانه ازمردم برای شرکت درانتخابات

اقتصاد ایران: انجمن صنفی مدیران رسانه طی بیانیه ای از عموم ملت ایران برای شرکت پر شور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،در این بیانیه آمده است: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تجلی حضور و اراده ملتی با ریشه های کهن و با فرهنگ و تمدنی دیرینه است.
ملت ایران در طول بیش از چهار دهه گذشته بارها هوشمندی، زمان شناسی و فداکاری خود را به رخ جهانیان کشیده اند.
در شرایط کنونی، ملت ما با مشکلات معیشتی و اقتصادی متعددی روبه رو بوده و دشمنان ملت ایران نیز به همراه رسانه های بیگانه با مستمسک قرار دادن این مشکلات برای نا امید کردن مردم و تشویق آنان به عدم مشارکت در انتخابات تلاش همه جانبه ای را انجام می دهند.
این تلاش ها به حدی است که با بی اهمیت جلوه دادن نقش مردم در تعیین سرنوشت خود سعی در کم فروغ جلوه دادن این حرکت ملی دارند و البته تجربه سال های گذشته حاکی از ناکام ماندن دشمنان در پیشبرد اهداف مورد نظرشان بوده است.
پرسش اینجاست که اگر انتخابات از نظر بیگانگان فاقد اهمیت است، پس چرا تمام دستگاه های رسانه ای و تبلیغاتی خود را بر این هدف متمرکز کرده اند؟.
خوشبختانه رسانه ها و مطبوعات داخلی در آگاهی بخشی به جامعه، تبیین اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و اطلاع رسانی برنامه های نامزدهای محترم نقش خود را همسو با منافع مردم و آرمان های انقلاب به بهترین شکل ایفا کرده اند.
مردم هوشمند و آگاه ایران اسلامی نیز همیشه ثابت کرده اند که در بزنگاه های تاریخی همواره از کیان میهن و آرمان ها خود دفاع نموده و به هیچ بیگانه ای اجازه مداخله در امور خود را نداده و نخواهند داد.
خرداد بار دیگر ثابت خواهد کرد که ملت ما ۲۸بر عهد خود با امام راحل (ره) و خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) ایستاده اند و به رغم همه مشکلات با امید به فردایی بهتر برای ایران اسلامی در انتخابات حضور پر شور و هوشمندانه ای خواهند داشت.
امید است منتخب این انتخابات و دولتی که تشکیل می دهد، با درک صحیح از شرایط کنونی ، با تقویت وفاق ملی و با اجرای برنامه های عملیاتی در جهت حل مشکلات معیشتی و شکوفایی اقتصادی و همچنین توجه خاص به حل مشکلات اهالی فرهنگ و هنر و رسانه رضایت مردم را بیش از پیش جلب نماید.
اعضای انجمن مدیران رسانه نیز ضمن دعوت از جامعه رسانه ای و مخاطبان آن و یکایک مردم بر حسب وظیفه ملی و اسلامی خود با شرکت در انتخابات به رسالت تاریخی خود عمل خواهند کرد.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ