رئیس کل بیمه مرکزی:

توسعه صنعت بیمه نیازمند قوانین جدید است

اقتصاد ایران: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: پیشبرد برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های صنعت بیمه به کیفیت وضع قوانین جدید در مجلس نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران، غلامرضا سلیمانی در جمع مدیران و رابطان امور مجلس مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی آینه وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور به شمار می‌رود و همکاری با آن به رشد و توسعه سازمان ها منجر خواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه که حفظ چارچوب و مقررات سازمانی در سایه تعامل فراگیر دستگاه‌های دولتی و مجلس یک ضرورت است، تصریح کرد: برای برقراری کامل و اثربخشی این ارتباط سازنده، تببین قوانین، ساده سازی مفاهیم و آگاهی بخشی به جامعه می‌توان از ظرفیت های گسترده روابط عمومی های سازمان های اقتصادی و همچنین رسانه‌های گروهی کشور استفاده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت همگانی سازی بیمه‌های زندگی در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر بیش از سی میلیون ایرانی از مزایای پوشش بیمه نامه‌های زندگی بهره می‌برند که با تمهیدات صورت گرفته، امیدواریم این آمار روند رو به رشدی را تجربه کند.

رئیس شورای عالی بیمه افزود: طیف وسیعی از جامعه، صنعت بیمه را در بیمه نامه شخص ثالث، خلاصه می‌کنند حال آنکه ظرفیت های متنوع بیمه ای در کشور وجود دارد که باید به جامعه شناسانده شود.

رئیس کل بیمه مرکزی از بیمه های زندگی به عنوان مکمل صندوق های بازنشستگی یاد کرد و گفت: بازدهی برخی از بیمه نامه‌های زندگی از میزان دریافتی دوران بازنشستگی بالاتر است و می‌تواند آرامش خاطر و امنیت اقتصادی آینده کارکنان را تامین کند.

در این نشست هادی قوامی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با قدردانی از بیمه مرکزی به دلیل تدوین طرح‌های کاربردی، سرعت و دقت در امر پاسخگویی و تعامل گسترده با نمایندگان مجلس، گزارشی از آخرین وضعیت تعاملی مجموعه اقتصادی و خانه ملت، ارائه کرد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ