تقدیر بانک توسعه تعاون از نفرات برتر المپیاد علمی نظام بانکی

اقتصاد ایران: بانک توسعه تعاون از نفرات برتری که موفق به کسب رتبه در المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی شدند تقدیر به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، حجت‌الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این مراسم بابیان اینکه توفیقات بانک در بخش‌های مختلف، بیانگر رشد و بالندگی و نشانگر توسعه کمی و کیفی است افزود: توانایی ماحصل دانایی، مهارت‌آموزی، تجربه‌اندوزی و آموزش‌های کاربردی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی می‌باشد که آموزش کیفی و مبتنی بر نیازسنجی واقعی باعث افزایش کارایی، بازدهی و بهره‌وری سازمان و کسب رضایتمندی مشتریان می‌شود.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کسب رتبه دوم بانک توسعه تعاون را در شبکه بانکی و کسب رتبه اول توسط مهدیه مختاری در بین کارکنان نظام بانکی را ماحصل تلاش جمعی دانست و دراین‌باره گفت دسترسی به جایگاه برتر و عالی توسط بانک و همکاران در المپیاد علمی شبکه بانکی مهم می‌باشد، ولی از آن مهم‌تر حفظ و رشد و بهبود وضعیت می‌باشد.

مهدیان سازمان یادگیرنده و دانش‌محور را یک نیاز جدی قلمداد کرد و دراین‌باره گفت: سازمان‌های امروزی برای هم سویی با تغییرات جدی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فرصت مستلزم رویکرد یادگیری و دانش‌محوری است تا با اتکا به این اتفاق مهم بتواند در پاسخ به نیاز ذینفعان و مشتریان و بهره‌برداری از منابع محدود با حداکثر بازدهی موفق عمل نماید.

وی سرمایه انسانی کیفی را مهم‌ترین مولفه برای هم سویی با تغییرات و تحقق اهداف و برنامه‌ها و ماندگاری در عرصه رقابت و امکان تحقق مشتری مداری و جلب رضایتمندی آنان دانست

گفتنی است در این مراسم از مهدیه مختاری نفر اول المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی، اکبر رزمی از استان آذربایجان شرقی حائز رتبه نهم المپیاد، رحیمه شگفت حائز رتبه هفدهم از استان آذربایجان شرقی، زینب علی بابایی، مرتضی عمو حائز رتبه نوزدهم از استان اصفهان، معصومه راجی حائز رتبه بیست و چهارم از امور فناوری اطلاعات و ارتباطات با لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

شایان‌ذکر است که در این مراسم سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره، عباس نجفی عضو هیات مدیره، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره و مدیران و مشاورین ستادی نیز حضور داشتند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ