تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3654638
شناسه : 3654638
تاریخ :
پرسپولیس و ثبت یک رکورد خاص در لیگ برتر اقتصاد ایران: تیم فوتبال پرسپولیس توانسته در این فصل از رقابت های لیگ برتر رکورد خوبی را به نام خود به ثبت برساند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان روز گذشته جمعه ۲۴ فروردین و در هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با گل دقیقه ۴۹ عیسی آل کثیر با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌ها به پایان رسید.

سرخ‌ها با کسب ۳ امتیاز این بازی، ۴۹ امتیازی شدند و پشت سر استقلال در رده دوم جدول باقی مانند. تیم پرسپولیس با اینکه هنوز نتوانسته صدر جدول را تصاحب کند اما سرخ‌ها در دیدارهای خانگی خود یک رکورد به ثبت رسانده‌اند.

شاگردان «اوسمار ویه‌را» تنهای تیمی هستند که در فصل بیست و سوم توانسته‌اند در دیدارهای خانگی خود به حریفان گل بزنند و از این حیث رکوردار هستند. تیم پرسپولیس در ۱۲ بازی خانگی این فصل خود ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۷ گل دریافت کرده است که آمار خوبی برای این تیم پرطرفدار به حساب می‌آید. پرسپولیس تا انتهای فصل ۳ بازی خانگی دیگر با تیم‌های سپاهان، استقلال خوزستان و مس رفسنجان دارد و باید دید سرخ‌ها می‌توانند در این ۳ دیدار هم موفق به باز کردن دروازه حریفان خود شوند یا خیر.