تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3654102
شناسه : 3654102
تاریخ :
استاندار بوشهر خبر داد: کاهش معنادار موانع سرمایه‌گذاری در استان بوشهر اقتصاد ایران: استاندار بوشهر گفت: موانع سرمایه گذاری در استان بوشهر به حداقل رسیده و البته با وجود کارهای ارزشمند انجام شده نیاز به تلاش بیشتری وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، احمد محمدی‌زاده روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال به عنوان سال پایانی دولت سیزدهم و ثمردهی اقدام های دولت نیازمند اتحاد بیشتر برای اجرای برنامه ها هستیم تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با کارگزاران و مسئولان نظام راهبردهای ارزشمندی ارائه کردند که چراغ راهی برای مسئولان است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: امسال باید حرکت جمعی مسئولان و مردم برای شتاب دهی بیشتری به حوزه های اقتصادی، عمرانی و فرهنگی رقم بخورد.

محمدی‌زاده بیان کرد: همان طور که رئیس جمهور نیز عنوان کردند امروز تمام جغرافیای کشور تبدیل به کارگاه بزرگ عمرانی شده و این مهم در استان بوشهر نیز بخوبی رقم خورده است.

وی عنوان کرد: مردمی که در هشت سال جنگ تحمیلی بخوبی ایفای نقش کردند بدون تردید در جنگ اقتصادی نیز ایفای نقش بهتری خواهند داشت.

استاندار بوشهر گفت: امسال مطابق با شعار سال در حوزه اقتصادی از مردم و بخش خصوصی حمایت جدی می‎‌شود و برای فعالان اقتصادی و کارآفرینان نیز همانند پیشکسوتان عرصه جهاد و شهات فرش قرمز پهن کردیم.

محمدی‌زاده عنوان کرد: در مسیر تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب زمینه و بستر برای فعالیت و مشارکت بیشتر مردم در حوزه اقتصاد فراهم خواهد شد که بکارگیری این رویه در ۲ سال گذشته نیز به افزایش سرمایه گذاری در استان بوشهر کمک شایانی کرده است.