تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3648386
شناسه : 3648386
تاریخ :
با رشد سریع بازار خودروی برقی؛ شارژرهای رباتیک خودروهای برقی را شارژ می کنند اقتصاد ایران: شرکت GGSN که در حوزه فناوری انرژی و شارژ خودروهای برقی فعالیت می کند، با به کارگیری ربات های خودکار شارژ وسایل نقلیه، موجی در این صنعت ایجاد می کند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران به نقل از گیزموچاینا، این شرکت با شناسایی تقاضای روز افزون برای زیرساخت شارژ خودروهای برقی به خصوص در چین، تصمیم دارد این شکاف را با سرویس های شارژ موبایل خود پر کند.

از آنجا که پیش بینی می شودتا پایان سال،‌تعداد خودروهای برقی در چین به ۳۰ میلیون دستگاه برسد، نیاز برای تجهیزات شارژ کارآمد بیش از پیش مورد نیاز است. سال گذشته فروش خالص خودروهای باتری دار و هیبریدی ۳۸.۶ درصد رشد کرد که نشان دهنده رشد سریع بازار خودروهای برقی است.

مدل عملیاتی این شرکت ماشین های شارژ موبایل دستی و خودکار را ارائه می دهد و انعطاف پذیری برای ترجیحات متعدد مشتریان فراهم می کند. سرویس های خودران که از طریق یک اپ موبایل و ابر رایانشی ارائه می شوند، به کارگیری نامحسوس و راحت سیستم را تضمین می کنند و از سوی دیگر یک گزینه غیر خودکار برای دریافت کمک برای شارژ خودرو موجود است.

یکی از محصولات این شرکت شارژر مدل G30 است که ۸۸۰ کیلوگرم وزن دارد. این شارژر با ظرفیت ۷۰ کیلووات ساعت برق ۱۳۹۰۰ دلار قیمت گذاری شده و می تواند با ۱۰ دقیقه شارژ انرژی مورد نیاز برای طی مسافت ۱۵۰ کیلومتر را فراهم کند.

GGSN با چنین درک دقیقی از تقاضای بازار روی مشتریان تجاری مانند فروشگاه های بزرگ و ادارات تمرکز کرده تا راه حل شارژ موبایل خود را به آنها عرضه کند. ربات های شارژ خودکار این شرکت که هم اکنون در برنامه های پایلوت به کار گرفته شده اند، توجهات زیادی را به خود جلب کرده اند و تاکنون سفارش هزار واحد از آنها ثبت شده است.

این شرکت مستقر در شانگهای اکنون قصد دارد گستره فعالیت خود را جهانی کند.