تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3648377
شناسه : 3648377
تاریخ :
تصمیم ناگهانی تونی کروس همه را شوکه کرد اقتصاد ایران: تونی کروس اعلام کرد که بعد از صحبت با یولیان ناگلزمن تصمیم گرفته تا در یورو ۲۰۲۴ به تیم ملی آلمان برای قهرمانی کمک کند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، تونی کروس، هافبک رئال مادرید از بازنشستگی خارج شد و قصد شرکت در یورو ۲۰۲۴ به میزبانی آلمان را دارد.

کروس ۳۴ ساله با آلمان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ شد و ۱۰۶ بازی ملی برای مانشافت انجام داد. او در جولای ۲۰۲۱ از فوتبال ملی بازنشسته شد اما پس از گفتگو با یولیان ناگلزمن، سرمربی آلمان، تصمیم خود را تغییر داده و قصد بازگشت دارد. کروس در پست اینستاگرامی خود نوشت: «از ماه مارس دوباره برای آلمان بازی خواهم کرد. چرا؟ چون مربی از من خواسته و آماده هستم. من مطمئن هستم که تیم در مسابقات قهرمانی اروپا خیلی حرف‌ها برای گفتن دارد، بیشتر از آن چیزی که اکثر مردم در حال حاضر فکر می‌کنند.»

کروس در طول دوران حرفه‌ای خود علاوه بر پنج مدال قهرمانی لیگ قهرمانان، سه بار در بوندسلیگا و لالیگا قهرمان شده است. او همچنین علاوه بر قهرمانی در جام جهانی، بخشی از تیم‌ آلمان بود که در مسابقات ۲۰۱۰ سوم شد و به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۱۲ رسید. او برای حضور در بازی‌های دوستانه ماه آینده برابر فرانسه و هلند واجد شرایط است. آلمان در بازی افتتاحیه یورو ۲۰۲۴ روز جمعه ۱۴ ژوئن در آلیانتس آرنای مونیخ به مصاف اسکاتلند خواهد رفت.