تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : صفحات
لینک : econews.ir/5x3622090
شناسه : 3622090
تاریخ :
واریز و برداشت از بروکر ویندزور اقتصاد ایران: واریز و برداشت از بروکر ویندزور با روش‌ های مختلفی در ایران امکان ‌پذیر است که معامله گران می توانند با استفاده از این بروکر، بدون هیچگونه مشکلی در بازارهای جهانی معامله کنند.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

 واریز و برداشت از طریق صرافی ها یکی از روش های رایج برای انتقال دارایی برای کاربران ایرانی است، اما با این حال روش های دیگری مانند واریز ریالی به ویندزور، ارزدیجیتال، پرفکت مانی و ...نیز وجود دارد که در مقاله امروز قصد داریم تا واریز و برداشت از بروکر ویندزور را به طور کامل بررسی کنیم؛ با ما همراه باشید!

آلت: واریز و برداشت از بروکر ویندزور

کپشن: واریز و برداشت بروکر ویندزور بسیار آسان است و روش های متعددی برای آن وجود دارد که یکی از آنها، واریز و برداشت ریالی است!


نحوه واریز و برداشت از بروکر ویندزور؛ چه روش هایی برای واریز و برداشت در ویندزور وجود دارد؟!

نحوه واریز و برداشت از بروکر ویندزور از روش های محدودی پشتیبانی می کند، اگر چه واریز و برداشت ریالی از بروکر ویندزور یکی از این گزینه ها برای معامله گران ایرانی می باشد اما همچنان بسیاری از کاربران ویندزور بروکر در ایران روش های دیگر را برای شارژ حساب خود انتخاب مینمایند. روش های شارژ حساب بروکر ویندزور شامل موارد زیر میباشد:

شارژ ریالی ویندزور از طریق صرافی ها:

واریز و برداشت ریالی در بروکر ویندزور، به شکل مستقیم انجام نمی شود و کاربران ایرانی می بایست از طریق صرافی های مورد اطمینان ویندزور این فرایند را انجام دهند. برای این کار باید به میزان مبلغ دلار، ریال در اختیار صرافی ها قرار دهید تا حساب توسط صرافی شارژ شود. برداشت نیز مشابه واریز، از طریق حساب های صرافی انجام می شود و کاربران باید از آن ها به مبلغ مورد نیاز ریال دریافت کنند.

آلت: واریز و برداشت بروکر ویندزور

کپشن: واریز و برداشت بروکر ویندزور به صورت ریالی امکان پذیر است اما به شکل مستقیم انجام نمی شود.راهنمای شارژ ریالی بروکر ویندزور با تاپ چنج:

برای شارژ حساب کاربری خود از طریق صرافی تاپ چنج باید به روش زیر عمل کنید:

 1. برای واریز حساب خود از طریق تاپ چنج، ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید؛

 2. در مرحله بعدی باید کیف پول مورد نظر را از طریق تاپ چنج شارژ کرده و دارایی های خود را به حساب کاربری انتقال دهید؛

 3. سپس وارد بخش شارژ کیف پول خود شده و بر روی گزینه «شارژ» کلیک نمایید؛

 4. حالا گزینه «پرداخت از طریق پول الکترونیک» یا «پرداخت محلی» را انتخاب کنید؛

 5. در مرحله بعدی باید "مبلغ واریزی" و "‌نوع ارز" را بر پایه ریال انتخاب کنید. حالا روی گزینه «بعدی» کلیک کنید.

 6. اطلاعات نمایش داده شده را تایید و فرایند انتقال را تکمیل کنید.

آلت: واریز و برداشت از بروکر ویندزور با تاپ چنج

کپشن: تاپ چنج فعالیت خود را از سال 2007 آغاز کرده و از آن زمان تاکنون در زمینه پرداخت های ارزی فعالیت می کند.

برای آشنایی بیشتر با این روش و دیگر راه های واریز و برداشت از بروکر ویندزور، پیشنهاد می کنیم تا مقاله های نحوه واریز برداشت ریالی ویندزور، آموزش شارژ حساب ویندزور با تتر، نحوه شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج، همه چیز درباره صرافی تاپ چنج، معرفی و بررسی کامل بروکر ویندزور، بررسی بروکر کوتکس باینری و ... را در رسانه های تخصصی ازجمله آموزش صفر تا 100 فارکس و باینری آپشن - سیگنال، استراتژی و ریبیت تاپ بروکر ایران irantopfxbrokers، فارکس پیس آرمی ForexPeaceArmy، تراست پایلوت trustpilot و دیگر رسانه ها مطالعه کنید.

واریز و برداشت از بروکر ویندزور با پرفکت مانی:

پرفکت مانی نیز یکی از روش های رایج برای واریز و برداشت از بروکر ویندزور است که حداقل مبلغ اعلام شده برای شارژ حساب از این طریق 20 $ و حداکثر 25 هزار دلار به صورت روزانه می ‌باشد. مراحل واریز و شارژ حساب کاربری برای انجام معاملات به صورت زیر است:

 1. در مرحله اول باید وارد کابین شخصی خود در بروکر ویندزور شوید و در بخش سمت راست روی گزینه "accounts" یا «حساب‌ ها» کلیک کنید؛

 2. سپس حساب معاملاتی مورد نظر برای شارژ از طریق پرفکت مانی را انتخاب کنید؛

 3. حالا باید نوع روش پرداخت خود را انتخاب کنید، برای این کار در صفحه جدیدی که برای شما باز می شود گزینه "Perfect Money" را انتخاب نمایید؛

 4. در این مرحله باید جزئیات پرداخت را برای شارژ حساب خود وارد و در نهایت روی گزینه «ادامه» کلیک کنید؛

 5. جزئیات شارژ حساب شامل شماره حساب و مقدار واریز برای شما نمایش داده می شود که باید آن را تایید کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید.

 6. در این مرحله باید به درگاه پرفکت مانی متصل شوید.

 7. حالا باید به حساب کاربری پرفکت مانی خود وارد شده و در پایان روی گزینه "Preview Payment" کلیک کنید؛

 8. در مرحله آخر نیز رسید شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی برای شما نمایش داده می شود که باید آن را تایید کنید.

نحوه واریز و برداشت از بروکر ویندزور با تتر و ارز دیجیتال از طریق ZixiPay:

برای واریز و برداشت از بروکر ویندزور با تتر و سایر ارزهای دیجیتال می توانید به صورت زیر عمل کنید:

 1. ابتدا وارد کابین شخصی خود در ویندزور شده و نوع روش پرداخت خود را انتخاب کنید. در این روش باید روی گزینه پرداخت الکترونیکی [E-PAYMENT] کلیک کرده و سپس zixipay را برای انتقال تتر به ویندزو انتخاب کنید؛

 2. پس از انتخاب روش پرداخت، نوع رمز ارز را برای شارژ حساب خود انتخاب کنید، سپس آدرس کیف پول را فعال و روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

 3. در مرحله بعد باید اطلاعات واریز و برداشت را تایید کرده و آدرس کیف پول ویندزور را تایید نمایید.

 4. در نهایت باید وارد کیف پول خود شده و در بخش واریز یا برداشت "send /widthrow"، نوع ارز دیجیتال را USDT یا تتر انتخاب نمایید. حالا می توانید مبلغ مورد نظر برای واریز به حساب بروکر ویندزور را وارد کنید.

نظر کارشناس درباره واریز و برداشت از بروکر ویندزور و نتیجه گیری:

روش های مختلفی برای واریز و برداشت از بروکر ویندزور وجود دارد که کاربران می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند. در این مقاله به 0 تا 100 واریز و برداشت از بروکر ویندزور پرداختیم، حالا شما به ما بگویید، چه تجربه ای از واریز و برداشت ویندزور دارید؟!

منابع: آموزش صفر تا 100 فارکس و باینری آپشن - سیگنال، استراتژی و ریبیت تاپ بروکر ایران irantopfxbrokers – سایت رسمی بروکر ویندزور windsorbrokers.com – اف ایکس استریت FXStreet