تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : بانک صادرات ایران
لینک : econews.ir/5x3618235
شناسه : 3618235
تاریخ :
اعطای وام ۳۰۰ میلیونی؛ طرح سنا بانک صادرات ایران برای کسب و کارها اقتصاد ایران: شرایط دریافت تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی در قالب طرح سنا بانک صادرات ایران ویژه کسب و کارها اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، اشخاص حقوقی و حقیقی صاحب کسب و کار می‌توانند در قالب طرح سنا و با 2 تا10 ماه سپرده‌گذاری، تا سقف 50 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کنند.

وام برای کسب و کارها با طرح سنا بانک صادرات ایران

صاحبان کسب و کار می‌توانند با طرح سنا بانک صادرات ایران، حداکثر 200درصد میانگین معدل موجودی خود را با نرخ 15 تا 23 درصد تسهیلات بگیرند.

حداقل مبلغ تسهیلات این طرح  100 میلیون ریال و حداکثر 50 میلیارد ریال، با دوره بازپرداخت 3 تا 18 ماه (ماهانه- یکجا سررسید) در نظر گرفته شده است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره‌مندی از تسهیلات در قالب طرح سنا 100 میلیون ریال است.

تسهیلات طرح سنا ویژه مشتریان عادی

اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با 2 ماه سپرده‌گذاری تا سقف 300 میلیون تومان با نرخ‌های ترجیحی از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

بانک صادرات ایران با هدف ارائه خدمات متنوع و مناسب و پاسخگویی به نیازهای تسهیلات خرد، طرح تسهیلاتی سنا را معرفی کرد که بر مبنای آن اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب سپرده کوتاه‌مدت در این بانک می‌توانند با سپرده‌گذاری از 2 تا10 ماه به میزان حداکثر 100 درصد معدل موجودی، حداکثر تا سه میلیارد ریال با نرخ سود 15 تا 23 درصد در قالب این طرح تسهیلات بگیرند.

حداقل تسهیلات در قالب این طرح 100 میلیون ریال و حداکثر سه میلیارد ریال با دوره بازپرداخت 18 تا 60 ماهه در نظر گرفته شده است.

اشخاص حقوقی برای دریافت تسهیلات پرسنل خود نیز می‌تواند از ظرفیت طرح سنا استفاده کنند.