تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3613110
شناسه : 3613110
تاریخ :
آیا با دستور رئیس‌جمهور ؛ عمّه جواهر به آرزوی دیرینه‌اش خواهد رسید؟ اقتصاد ایران: امروز قلم خویش را گواه می گیرم و می‌نویسم از دردها و زخم‌های مادر شهیدی که کمتر کسی او را درک می‌کند!

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، مادری که این روزها پیر و فرتوت شده و در همه همایش ها و یادواره های شهدا، آرزوی خود را زیارت قبر مطهر فرزند شهیدش می‌داند.

"عمه جواهر" مادر گرامی شهید والامقام «قاسمعلی احمدی» است که به دلیل صعب العبور بودن جاده دسترسی به مزار شهید، چند سالی است چشم‌انتظار زیارت مرقد مطهر فرزند شهیدش است.

مادری چشم انتظار وصال فرزند و آرزوی زیارت قبر مطهر شهیدش! حرف دلش، دیدن مزار فرزند شهیدش است و در نگاهش، عشق به این دیدار، موج می‌زند.

مزار شهید، در محروم‌ترین منطقه شهرستان ممسنی در «روستای صحرابید تنگ خاص» واقع است، منطقه‌ای که سخت‌گذر و گاه صعب‌العبور است، اما در این دیار، شهیدی در خاک آرمیده که دسترسی به مزارش سخت و دشوار است.

ای کاش، طی این سالها، مسئولان شهرستانی و استانی ما، آرزوی چندین ساله این مادر شهید را درک و اجابت می‌کردند.

در حاشیه سفر رئیس جمهور به شهرستان رستم، امکان دیدار این مادر شهید با آیت‌الله رئیسی فراهم شد و مادر شهید به رئیس جمهور از دلتنگی‌هایش برای فرزند شهیدش گفت.

رئیس‌جمهور با ادای احترام به مقام شامخ شهید "اسمعلی احمدی" قول داد جاده روستایی دسترسی به مزار شهید در تنگ خاص زیرسازی و آسفالت شود. 

فاصله قبر شهید تا جاده آسفالت، قریب به ۱۵ کیلومتر است که در انتهای این جاده، روستای صحرای بید تنگ خاص واقع است. از آنجایی‌که جاده دسترسی مناسب برای حضور این مادر بر سر قبر شهیدش، وجود نداشت، با آسفالت جاده مذکور، این مشکل مرتفع و آرزوی این مادر بعد از سالها انتظار، تحقق پیدا خواهد کرد.