تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : سیاست
لینک : econews.ir/5x3612741
شناسه : 3612741
تاریخ :
رئیس جمهور روسیه: عملیات زمینی در غزه عواقب بزرگی خواهد داشت اقتصاد ایران: رئیس جمهور روسیه در زمینه احتمال عملیات زمینی علیه غزه گفت: این اقدام عواقب زیادی در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،ولادیمیر پویتن رئیس جمهور روسیه در اظهارات جدید خود در زمینه جنگ رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیها گفت: عملیات زمینی اسرائیل در غزه منجر به تلفات غیرنظامیان خواهد و مهمترین چیز در حال حاضر توقف خونریزی است.

وی با اشاره به سنگ اندازیهای ایالات متحده در مساله بحران فلسطین افزود: واشنگتن روند حل و فصل منازعه اسرائیل و فلسطین را به انحصار خود درآورده است و حقوق تاریخی مشروع فلسطینیان را نادیده گرفت. 

وی همچنین با اشاره به نشانه هایی مبنی بر آمادگی رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به غزه گفت: احتمال انجام عملیات زمینی در غزه عواقب بسیار بزرگی خواهد داشت.

وزارت بهداشت فلسطین روز جمعه، ۱۳ اکتبر اعلام کرد که تعداد قربانیان تجاوزات همه جانبه رژیم صهیونیستی به مردم در نوار غزه و کرانه باختری به ۱۵۷۲ شهید و ۷۲۶۲ مجروح رسیده است.

طبق گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، این وزارتخانه در اطلاعیه‌اش اعلام کرد که تعداد قربانیان نوار غزه به ۱۵۳۷ شهید و حدود ۶۶۱۲ زخمی رسیده است. این در حالی است که تلفات در کرانه باختری به ۳۵ شهید و بیش از ۶۵۰ زخمی رسیده و ۲۱۰ نفر از مجروحان به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.