تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3610044
شناسه : 3610044
تاریخ :
والیبال انتخابی المپیک| کاظمی امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و قطر اقتصاد ایران: صابر کاظمی عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و قطر در مسابقات والیبال انتخابی المپیک را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک در گروه مردان از 8 تا 16 مهرماه 1402 به میزبانی سه کشور برزیل، چین و ژاپن پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران که در گروه اول این مسابقات با تیم‌های برزیل (میزبان)، ایتالیا، کوبا، اوکراین، جمهوری چک، آلمان و قطر همگروه است، در سومین دیدار خود در این رقابت‌ها از ساعت 16:30 دقیقه امروز (سه‌شنبه یازدهم مهر) به مصاف قطر رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.
صابر کاظمی با کسب 26 پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را از آن خود کرد و حامد مبارک بازیکن شماره 12 قطر با 16 امتیاز، بهترین بازیکن این تیم بود.
تیم ملی والیبال ایران در مجموع ست‌های این مسابقه 98 امتیاز کسب کرد که به ترتیب 56 پوئن در حمله، 13 امتیاز در دفاع، 8 پوئن سرویس و 21 امتیاز از اشتباهات بازیکنان حریف بود.
بازیکنان تیم ملی والیبال قطر نیز در مجموع ست‌های این مسابقه 88 امتیاز کسب کردند که شامل 53 امتیاز حمله، 9 دفاع، 4 پوئن سرویس و 22 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم ایران بود.
تیم ملی والیبال ایران ساعت 16:30 دقیقه روز چهار‌شنبه دوازدهم مهرماه در چهارمین مسابقه خود به مصاف جمهوری چک می‌رود.