تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3608520
شناسه : 3608520
تاریخ :
بمناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ کلنگ زنی از زمین چمن مصنوعی مسکن مهر گلپایگان اقتصاد ایران: پروژه چمن مصنوعی مسکن مهر که به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع است، با اعتباری بیش از ۶ هزار میلیارد ریال در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، احسان مهاجری در مراسم کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در منطقه مسکن مهر گلپایگان انجام شد، گفت : هدف آن است که این کلنگ زنی صرفا برای احداث چمن مصنوعی نباشد و در آتی یک مجتمع چند منظوره در این نقطه به بهره برداری برسد.

وی افزود : این پروژه که به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع است، با اعتباری بیش از ۶ میلیارد ریال در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

معاون شهردار گلپایگان بیان کرد : چمن این زمین با ارزش ۳ میلیارد ریال از سوی ورزش و جوانان استان به گلپایگان تحویل داده شده و مراحل ساخت از جمله بتن ریزی و زیرسازی که حدود ۴ میلیارد ریال برآورد می شود توسط شهرداری گلپایگان انجام خواهد شد.

وی گفت : از اهداف مهم شهرداری گلپایگان توسعه مناطق کم برخوردار است و با انجام این پروژه تلاش خواهد شد فرصت مناسبی برای شهروندان این منطقه و بویژه جوانان جهت پر کردن اوقات فراغت خود ایجاد شود.