تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3608297
شناسه : 3608297
تاریخ :
بازی‌های آسیایی| مینا پناهی: اگر مصدوم نمی‌شدم شانس کسب مدال داشتم اقتصاد ایران: ملی پوش تالو بانوان گفت: اگر روز گذشته در حین اجرای فرم دچار مصدومیت نمی‌شدم، شانس کسب ‌مدال بودم.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، مینا پناهی که پس از اجرای فرم روز گذشته در بازی‌های آسیایی هانگژو دچار مصدومیت و راهی بیمارستان شد، در مورد آخرین وضعیت جسمانی‌اش، اظهار داشت: روز گذشته اواسط اجرای فرم نانچوان پس از پرش هنگام فرود دچار آسیب دیدگی شدم و متاسفانه پس از آن قادر به ادامه مسابقه نشدم. پس از این اتفاق کادر پزشکی مسابقات و مسئولان فدراسیون ووشو هماهنگی های لازم را انجام دادند و به بیمارستان رفتیم و ام آی ار دادم و کارهای درمانی را پیگیری کردیم.

ملی پوش تالو بانوان ایران با بیان اینکه فعلا اعلام کردند که تا حد ممکن فعالیت‌های ریکاوری را در دهکده ورزشکاران بازی‌های آسیایی انجام دهم، گفت: فعلا قرار بر این شد تا زمانی که در وضعیت متعادلی قرار گرفتم کار را پیش ببرم و پس از آن در تهران ادامه روند درمانی را پشت سر بگذارم. هنوز کسی جواب قطعی به بنده نداده، اما تشخیص‌ها متفاوت است و گفته اند زانویم فعلا ملتهب است و ابتدا باید التهاب کاهش یابد و پس از آن نظر تخصصی نهایی را اعلام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر دچار مصدومیت، نمی‌شد شانس کسب مدال داشت یا خیر؟ گفت: به شخصه فکر می‌کنم اگر دچار مصدومیت نمی‌شدم شانس کسب مدال داشتم.