تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3607558
شناسه : 3607558
تاریخ :
خسارت ۳۰۶ میلیاردی سیل آستارا به راه‌ها و ابنیه فنی اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای میزان خسارت سیل اخیر استان گیلان در منطقه آستارا به راه‌ها و ابنیه فنی را ۳۰۶ میلیاردتومان اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، غلامعباس بهرامی‌نیا مدیرکل دفتر امور عملیات راهداری، ماشین‌آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره خسارت سیل آستارا به راه‌ها و ابنیه فنی، اظهار کرد: میزان خسارت وارده طبق برآورد اولیه 306 میلیاردتومان بوده که به راه و ابنیه فنی استان گیلان در منطقه آستارا وارد شد.

وی بیشترین میزان سیلاب را مربوط به شهرستان‌های تالش، ماسال، فومن، آستارا، و رضوانشهر دانست و افزود: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای با 120 دستگاه انواع ماشین‌آلات و 100 نفر راهدار عملیات پاکسازی را انجام دادند.

بهرامی‌نیا ادامه داد: تعداد ابنیه تخریب شده در سیلاب شامل یک دستگاه پل دهانه 10 متر در محور آستارا به تالش بوده که برای ساخت آن اقدامات اولیه با دهانه 20 متری در حال انجام است.  همچنین، تعداد ابنیه فنی آسیب دیده 45 دستگاه است که ترمیم و اصلاح آنها در برنامه است.