تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3606509
شناسه : 3606509
تاریخ :
بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲- هانگژو عمان دومین قربانی والیبال ساحلی ایران شد اقتصاد ایران: تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (سالمی و شوکتی) با شکست دو بر صفر عمان ۲ دومین پیروزی خود در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو را به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، مسابقات والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی با شرکت ۲۷ تیم از روز دوشنبه ۲۸ شهریور آغاز شده است و تا ۶ مهر در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو ادامه دارد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (بهمن سالمی – سینا شوکتی) که در روز نخست این رقابت‌ها استراحت داشت، صبح روز گذشته (چهارشنبه ۲۹ شهریور) به مصاف تاجیکستان رفت و این تیم را با اقتدار و نتیجه دو بر صفر شکست داد.

این تیم از ساعت ۴:۳۰ امروز به مصاف عمان ۲( الجلبوبی و الهاشمی) رفت و با نتایج ۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر ۱۱ حریف را شکست داد تا دومین پیروزی را در کارنامه خود به ثبت برساند و از ساعت ۹ صبح فردا (جمعه ۳۱ شهریور) به مصاف تیم ماکائو ۲ رود.

همچنین تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران (عباس پورعسگری – علیرضا آقاجانی) که در نخستین روز این مسابقات ماکائو یک و در دومین روز قطر ۲ را شکست داد از ساعت ۱۵:۳۰ امروز به مصاف کره‌جنوبی یک خواهد رفت و در صورت شکست این تیم با اقتدار راهی مرحله حذفی خواهد شد.

حمید موحدی به عنوان سرمربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران را در بازی‌های آسیایی هانگژو همراهی می‌کند.