تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : سلامت
لینک : econews.ir/5x3605283
شناسه : 3605283
تاریخ :
در جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه مطرح شد؛ تجلیل از تولید اولی ها در حوزه تجهیزات پزشکی اقتصاد ایران: معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، بر تجلیل از تولید اولی‌ها در حوزه تجهیزات پزشکی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، نهمین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های بهداشت و صمت و دست اندکاران حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی برگزار شد.

اسحاق عامری معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، در این نشست، پیشنهاد داد از خادمان و پیشکسوتان حوزه تأمین و تولید و همچنین تولید اولی‌ها در این نمایشگاه، تجلیل شود.

وی افزود: تجلیل از تولید اولی‌ها در حوزه تجهیزات پزشکی، شاخص خیلی خوبی برای انگیزه جوانان فعال در این حوزه است.

عامری، همچنین اهدای جایزه علمی "ایران مِد" برای حمایت از پروژه‌های دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی را مورد تاکید قرار داد.

عبدالناصر آزادبخت سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صمت، با اشاره به همدلی که بین شرکت‌های تجهیزات پزشکی اتفاق افتاده است، گفت: امیدواریم برگزاری نمایشگاه ایران مِد، به رشد و شکوفایی حوزه تجهیزات پزشکی به ویژه تولید کمک کند.

مریم قاسمی دبیر انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایران مد در روزهای ۱۸ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۲ در نمایشگاه شهرآفتاب، گفت: این جلسات، در راستای هم افزایی توانمندی‌های تأمین و تولید در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود.

در این نشست، توجه به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ارائه سبدهای حمایتی مرتبط با نمایشگاه تجهیزات پزشکی، مطرح شد.