تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3603367
شناسه : 3603367
تاریخ :
رونالدو کدام بازیکنان پرسپولیس را می‌شناسد؟ اقتصاد ایران: در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر یکی از سوالاتی که پیش می‌آید این است که رونالدو کدام بازیکن حریف را می‌‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر 28 شهریور ماه در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.  این مسابقه با توجه به حضور ستاره‌هایی همچون رونالدو، مانه و ... قطعاً از جذابیت‌های فراوانی برخوردار خواهد بود، اما یکی از سوالاتی که پیش از برگزاری این مسابقه مطرح می‌شود این است که رونالدو کدام یک از بازیکنان حریف را می‌شناسد.

علیرضا بیرانوند پنالتی رونالدو را در جام‌جهانی گرفت و قاعدتاً ستاره سرشناس النصر عربستان او را خوب می‌شناسد. از طرفی در جریان بازی تیم‌های ایران و پرتغال در جام جهانی، مرتضی پورعلی گنجی هم درگیری‌هایی با رونالدو داشت که عکس‌های زیادی از این درگیری لفظی منتشر شد. رونالدو انگشت اشاره خود را به سمت پورعلی گنجی گرفت و صحبت‌هایی را با او انجام داد که البته مشخص نشد مدافع تیم ملی حرف‌های رونالدو را متوجه شده است یا نه، اما به هر حال پورعلی گنجی هم مثل بیرانوند مقابل رونالدو بازی کرده و با خصوصیات این بازیکن تا حد زیادی آشنا است.

به طور حتم کریستیانو رونالدو و سادیو مانه خطرناک‌ترین بازیکنان النصر عربستان هستند و بازیکنان پرسپولیس باید حواس‌شان را معطوف به مهار آنها کنند، اما به هر حال از سایر مردان هجومی النصر هم نمی‌توان بی‌تفاوت گذشت. نماینده فوتبال عربستان همان‌قدر که در کارهای هجومی قوی است در ساختار دفاعی خود ضعف‌های فراوانی دارد و پرسپولیسی‌ها می‌توانند در بازی حساس ۲۸ شهریور از این ضعف‌ها نهایت بهره را ببرند.