تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3583090
شناسه : 3583090
تاریخ :
سه بازیکن ۸۰ میلیارد تومانی در تیم سپاهان اقتصاد ایران: باشگاه سپاهان برای فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران سه بازیکن در اختیار دارد که رقم قراردادشان ۸۰ میلیارد تومان است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، انتقاد از قراردادهای سنگینی که تیم های مدعی قهرمانی برای فصل بیست و سوم لیگ برتر منعقد کردند راه به جایی نبرد و تیم ها و مسئولان آنها هر طور خواستند رقم ها را افزایش دادند تا بتوانند به جام برسند.

یکی از تیم هایی که برای این فصل رقم های سنگین و عجیبی را به بازیکنانش پرداخت کرده، سپاهان اصفهان است که فصل گذشته رقابت قهرمانی را به پرسپولیس باخت و این فصل به دنبال جبران و رسیدن به جام است.

در تازه ترین افشاگری علیه قرارداد بازیکنان سپاهان در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر اعلام شد که این فصل سه بازیکن تیم سپاهان قرارداد ۸۰ میلیارد تومانی داشته اند که برای رعایت سقف مد نظر سازمان لیگ و ثبت قراردادها، برای فصل اول ۲۵ میلیارد تومان در نظر گرفته اند و برای فصل دوم ۵۵ میلیارد تومان به بازیکنان مد نظر پرداخت خواهند کرد.

اقدامی که باشگاه سپاهان انجام داده است، دو فصل قبل برای استقلال رقم خورد و با افزایش رقم های عجیب قرارداد بازیکنان حالا این باشگاه با مشکل مواجه شده و نمی تواند قرارداد بازیکنان و مربیان جدیدش را ثبت کند مگر این که برخی بازیکنان راضی شوند مبلغ قراردادشان را کم کنند!