تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3576805
شناسه : 3576805
تاریخ :
نماینده مردم بوشهر در مجلس: طرح‌های توسعه اقتصاد دریامحور حمایت می‌شوند اقتصاد ایران: بوشهر- نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: آمادگی پیگیری پیشنهادهای خوب وزارتخانه و استان بوشهر را در خصوص اقتصاد دریا محور و دریا پایه را داریم.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  عبدالکریم جمیری ظهر یکشنبه در نشست با مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر گفت: سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به واسطه ارتباط مستقیم با مردم و تأثیرگذاری بر جامعه بسیار با اهمیت است.

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: ما آمادگی پیگیری پیشنهادت خوب وزارتخانه و استان بوشهر را در خصوص اقتصاد دریا محور و دریا پایه در سه حوزه تخصصی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی داریم و از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: تلاش ما حمایت از این موضوع در برنامه هفتم بوده است تا با تحقق آن، مردم، ساحل‌نشینان و گردشگران از برکات آن بهرمند شوند.

برنامه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی حمایت شوند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر بیان کرد: خواسته ما حمایت از برنامه‌های پیش‌روی استان بوشهر و وزارتخانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بوده و امیدوارم همچون گذشته با نگاه ویژه و مثبت شما این مهم دنبال شود.

اسماعیل سجادی‌منش تاکید کرد: بدون تردید ما با تمام توان و ظرفیت با نگاه به ضابطه‌های قانونی به دنبال تحقق اهداف و عملکرد مثبت در راستای کار جهادی و انقلابی هستیم و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.