تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3568591
شناسه : 3568591
تاریخ :
پاویون دانش‌بنیان‌های ایران درنمایشگاه واردات چین اقتصاد ایران: پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین ۲۰۲۳ از تاریخ ۱۴ تا ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۲ با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در چین برپا می‌شود. 

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، در این پاویون که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی‌های خود می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین ۲۰۲۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۵ و ۰۹۱۷۸۵۱۳۵۶۴ تماس بگیرند.

آخرین مهلت ثبت‌نام، روز سه‌شنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ خواهد بود. گفتنی است، ظرفیت پاویون محدود بوده و ۱۲ شرکت دانش‌بنیان امکان حضور در پاویون را دارند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.