تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3564789
شناسه : 3564789
تاریخ :
اشتغالزایی برای 200 زن سرپرست خانوار درکردستان اقتصاد ایران: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: برای 200 بانوی سرپرست خانواده به برکت سنت حسنه وقف اشتغال ایجاد شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، حجت‌الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان اظهار کرد: برای بیش از 200 بانوی سرپرست خانواده به صورت مستقیم و غیر مستقیم به برکت سنت حسنه وقف در استان کردستان اشتغال ایجاد است.

وی خاطرنشان کرد: از سال گذشته اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با برپایی کارگاه‌های خیاطی، قالیبافی، صنایع دستی و... در شهرستاهای مریوان، قروه، سنندج و سقز تحت عنوان طرح شمیم خدمت موفق به ایجاد شغل برای ٢٠٠ بانوی سرپرست خانواده شده که خوشبختانه درحوزهٔ رفع موانع تولید اقدامات مناسبی در این کارگاه‌ها صورت گرفته است.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان خاطرنشان کرد: سنت حسنه وقف می‌تواند در زمینه‌های مختلف تاثیرگذاری بسزایی داشته باشد و یکی از نیازهای اساسی استان در زمینه حضور واقفین و خیرین بحق تولید و اشتغالزایی است که امیدواریم با حمایت خیرین و واقفین بتوانیم فعالیت‌های بیشتری در زمینه اشتغالزایی در استان انجام دهیم.