تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3556351
شناسه : 3556351
تاریخ :
اسدی: به جز سپاهان با هیچ باشگاهی مذاکره نکردم اقتصاد ایران: هافبک تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: در فصل نقل و انتقالات به جز سپاهان با هیچ تیمی مذاکره نکردم و خوشحالم بعد از سال‌ها به تیم خودم بازگشتم.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

 به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  رضا اسدی با اشاره به حضورش در تیم سپاهان و دلایل این انتخاب اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که بار دیگر به تیم خودم بازگشتم. من دوران نونهالی خود را در سپاهان گذراندم و در باشگاه سپاهان رشد کردم، آموزش دیدم و خوشحالم که دوباره به سپاهان بازگشتم. وقتی 13 سالم بود با حمایت آقای ساکت، مدیرعامل وقت سپاهان به تیم اضافه شدم و آن زمان برای اولین بار بود که به یک نونهال اجازه ورود به سپاهان داده شد. آن زمان خانواده من و باشگاه به توانم اعتماد کردند و خوشحالم که توانستم خودم را به سپاهان نشان دهم.

وی افزود: بالاخره من در این باشگاه آموزش دیدم، رشد کردم و رفتم و در فوتبال ایران حضور داشتم و در زمانی خارج از کشور بازی کردم و با تجربه بیشتری به سپاهان بازگشتم تا بتوانم به این تیم کمک کنم. 
هافبک تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: همه شرایط سپاهان را از ابتدا می‌دانستم و با توجه به اینکه در این تیم رشد کردم، به خوبی می‌دانم که وضعیت سپاهان به چه شکل است. شرایط آکادمی سپاهان را به خوبی دیده‌ام و مدیریت باشگاه را می‌شناسم. 

*با هیچ تیمی به جز سپاهان مذاکره نکردم

وی با اشاره به فصل نقل و انتقالات بیان کرد: زمانی که فصل تمام شد، به تیم ملی دعوت شدم و تمرکزم بر اردوی تیم معطوف بود. وقتی برگشتم، سپاهان تنها تیمی بود که با آن مذاکره کردم و با هیچ تیمی مذاکره نداشتم و نه با تیمی صحبت کردم و نه پیشنهاد مبلغ خاصی به تیمی دادم. 
اسدی خارنشان کرد: در روزهای گذشته مسائلی مطرح شد اما من با هیچ باشگاهی صحبت نکردم و سپاهان تنها باشگاهی بود که با آن مذاکره داشتم. به هر حال مدیرعامل باشگاه سپاهان آقای ساکت بود و این موضوع دلیل مهمی برای تداوم مذاکره من با سپاهان داشت. 
وی بیان کرد: در ابتدای فصل نقل و انتقالات ذهنیت من این بود که فوتبالم را در خارج از ایران ادامه دهم اما شرایط حضور در تیم‌های خارجی برای من به وجود نیامد بنابراین زمانی که از سوی مدیرعامل باشگاه سپاهان پیشنهاد را دریافت کردم، شرایط به نحوی پیش رفت که با باشگاه مذاکرات جدی را صورت دهم و قراردادم را به امضا برسانم.

هافبک تیم سپاهان اضافه کرد: با صراحت می‌گویم که با هیچ باشگاه دیگری صحبت نکردم و هیچ پیشنهاد مالی به باشگاه‌های دیگر نداشتم. در این مدت تیترهای بدی درباره من کار شد و من دوست ندارم چهره فوتبالی‌ام بین مردم خراب شود زیرا تنها صحبت من با باشگاه سپاهان بود که با این باشگاه هم به توافق رسیدم. 

*خوشحالم با مربی بزرگی کار می‌کنم
وی پیرامون کار کردن با ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان اضافه کرد: آقای مورایس مربی بزرگی هستند که در اروپا کار کردند و در تیم‌های بزرگ آسیایی کار کرده و جام‌های مختلفی به دست آورده و مربی بسیار بزرگی به شمار می‌رود. کارنامه آقای مورایس نشان دهنده آن است که مربی بزرگی است. من با ایشان صحبت کردم و شرایط تیم و وظایف مرا برای من توضیح دادند و خوشحال هستم که امسال در سپاهان حضور دارم و با ایشان کار می‌کنم.
اسدی با اشاره به بازیکنان اضافه شده به سپاهان تصریح کرد: زمانی که خواستم سپاهان را انتخاب کنم، همه چیز را در کنار هم در نظر گرفتم و بخشی از آن بازیکنان سپاهان بودند. خوشبختانه تیم سال گذشته سپاهان هنوز حفظ شده و تیم خیلی بزرگ و قابل احترامی برای لیگ بوده که با یک بدشانسی قهرمانی از دست سپاهان رفت اما همه می‌دانند که سپاهان یکی از بهترین تیم‌های لیگ به شمار می‌رفته است.
وی خاطرنشان کرد: حالا که بازیکنان را در کنار هم می‌بینم، به نظرم سپاهان خریدهای خوبی داشته و بازیکنان گذشته خود را در تیم حفظ کرده و به نظرم در کنار هم بتوانیم یک اتفاق مهم را رقم بزنیم. 
هافبک سپاهان درباره حضور هواداران سپاهان در بازی‌های تیم گفت: هواداران سپاهان برای من بسیار باارزش هستند و از بهترین هواداران لیگ برتر محسوب می‌شوند. من در دوران نوجوانی‌ام به همراه بقیه بازیکنان به بازی‌های سپاهان می‌آمدیم و مسابقات را تماشا می‌کردیم. این شور و هیجان هواداران سپاهان را از نزدیک تماشا کرده‌ام و امیدوار هستم که امسال و در این فصل هواداران سپاهان مثل همیشه کنارمان باشند و به ما کمک کنند.
وی اضافه کرد: امیدوارم هواداران سپاهان به خصوص در شرایط سخت و زمانی که به آنها نیاز داریم، بتوانند به ما و تیم حریف فشار بیاورند تا ما بتوانیم برنده مسابقات باشیم.
اسدی در پیامی خطاب به هواداران سپاهان اضافه کرد: هواداران عزیز سپاهان، از اینکه به خانه خودم بازگشتم، بسیار خوشحالم. امیدوارم در کنار شما و با هم، یک فصل رویایی را رقم بزنیم.