تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3544769
شناسه : 3544769
تاریخ :
دو پرسپولیسی در آستانه حضور در استقلال اقتصاد ایران: هافبک سابق پرسپولیس با جواد نکونام در خصوص پیوستن به استقلال صحبت‌هایی را انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، جواد نکونام طی روزهای گذشته و همزمان با انتخابش به عنوان سرمربی جدید استقلال، با بازیکنان مدنظرش هم تماس گرفت تا رایزنی‌های لازم را برای حضور آن‌ها در تیمش برای فصل آینده انجام دهد.

چند بازیکن سابق پرسپولیس در لیست نکونام حضور دارند و ممکن است در فصل آینده چند پرسپولیسی سابق را با پیراهن آبی ببینیم. بعد از اینکه نکونام با مهدی شیری مدافع راست سابق پرسپولیس که در فولاد هم با نکونام کار کرده بود تماس گرفت، حالا خبر رسیده که نکونام با یکی دیگر از شاگردان سابق خود در فولاد که سابقه بازی برای پرسپولیس را دارد، تماس گرفته و از او خواسته تا به استقلال برود.

احسان پهلوان وینگر تکنیکی فصل گذشته فولاد که دو فصل هم در پرسپولیس بازی کرده، به شدت مورد توجه نکونام قرار دارد و حتی جواد خودش با این بازیکن برای حضور در استقلال صحبت‌های اولیه را انجام داده است. پهلوان مشکلی برای حضور در استقلال ندارد ولی قرار است در این هفته مذاکرات حضوری و نهایی او و باشگاه استقلال انجام شود تا تکلیف استقلالی شدن این بازیکن مشخص گردد.