تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3533838
شناسه : 3533838
تاریخ :
وزیران کار ایران و قطر تاکید کردند؛ لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه درحوزه اشتغال اقتصاد ایران: وزیران کار جمهوری اسلامی ایران و قطر بر گسترش همکاری‌های دو کشور در زمینه کارگری، کارفرمایی و تبادل تجربیات مهارت‌آموزی، تأکید کردند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به ژنو و شرکت در اجلاس سازمان جهانی کار در دیدار با «علی بن سعید بن سمیخ المری» وزیر کار دولت قطر با تاکید بر ضرورت همکاری دوجانبه در حوزه اشتغال، گفت: ارتقای روابط همه جانبه با قطر برای جمهوری اسلامی بسیار استراتژیک و راهبردی است.

سید صولت مرتضوی افزود: دو کشور در تبادل تجربیات و همکاری در مجامع بین‌المللی اقدامات ارزشمندی انجام داده‌اند که می‌تواند در سطح منطقه توسعه یابد.

وی همچنین از وزیر کار قطر دعوت کرد با سفر به ایران از ظرفیت‌های بالای مجموعه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید کند.

«علی بن سعید بن سمیخ المری» وزیر کار دولت قطر نیز در این دیدار با تأکید بر اهمیت گسترش روابط با ایران، گفت: حمایت‌های ایران را در زمان تحریم قطر فراموش نمی‌کنیم.

مرتضوی در پایان ابراز امیدواری کرد: در سفر به تهران علاوه بر ارتقای سطح همکاری‌ها در حوزه کارگری، در حوزه کارفرمایی نیز گسترش مطلوب یابد.