تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3530860
شناسه : 3530860
تاریخ :
افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری اقتصاد ایران: از سال گذشته تاکنون تقاضا برای سرمایه گذاری در یخش گردشگری این استان افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، استاندار اردبیل در دیدار با رئیس هیات مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران استفاده از فرصت رویداد گردشگری اردبیل ۲۰۲۳ برای حضور گردشگران خارجی در استان را ضرروی دانست و گفت: رویداد اردبیل ۲۰۲۳ مسئولیت ما را سنگین کرده است.

سیدحامد عاملی گفت: درخواست‌های بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در گردشگری اردبیل افزایش یافته است؛ اما کمبود‌هایی در استان وجود دارد که باید مرتفع شود.

وی افزود: هتل لاله سرعین با توجه به استاندارد‌هایی که در حوزه خدمات و اقامت به میهمانان رعایت می‌کند، این ظرفیت را دارد تا به یک هتل پنج ستاره تبدیل شود.

رئیس هیات مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران هم در این دیدار با قدردانی از برگزاری مراسم باشکوه افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳ گفت: این آمادگی در شرکت توسعه گردشگری ایران برای تبدیل هتل لاله سرعین به یک هتل پنج ستاره وجود دارد و با حمایت‌های استان این امر به‌زودی انجام خواهد شد.

مسعود پناهی افزود: شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل هم آمادگی دارد در راستای استانداردسازی خدمات هتلداری در استان فعالیت کند و احیای مدرسه هتلداری گامی موثر در این راستا خواهد بود.