تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3529907
شناسه : 3529907
تاریخ :
در رقابت های جهانی باکو؛ بانوان تکواندوکار ایران رقیبان خود را شناختند اقتصاد ایران: قرعه کشی مسابقات اوزان 53- و 87+ کیلوگرم برگزار شد و نمایندگان ایران در روز آخر رقابت های جهانی باکو رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های قهرمانی جهان باک و ۲۰۲۳ که از دوشنبه هشتم خرداد ماه در کشور جمهوری آذربایجان آغاز شده است فردا یکشنبه چهاردهم خرداد ماه با برگزاری اوزان ۵۳- و ۸۷+ کیلوگرم در ۲ گروه بانوان و آقایان به اتمام خواهد رسید.

در روز پایانی مسابقات، «ناهید کیانی» در وزن ۵۳- کیلوگرم و «علیرضا نادعلیان» در وزن ۸۷+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم با حضور ۵۰ تکواندوکار، ناهید کیانی ابتدا با قرعه استراحت رو به رو شده است و سپس با برنده دیدار کره جنوبی و سنگال دیدار می‌کند.

علیرضا نادعلیان در وزن ۸۷+ کیلوگرم، «کادن چانینگهام» از بریتانیا را پیش رو دارد و در صورت برتری یا با «مایکون سیکوئرا» نفر سوم جهان از برزیل و یا برنده مبارزه کلمبیا و آرژانتین پیکار خواهد کرد. در این وزن ۴۵ تکواندوکار حضور دارند.

گفتنی است تا به اینجا تیم ملی ایران توسط «متین رضایی و آرین سلیمی» صاحب ۲ نشان برنز شده است.

هدایت تیم ملی در گروه بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی و مهروز ساعی مربی است؛ بیژن مقانلو سرمربیگری تیم آقایان را عهده دار بوده و مسعود حجی زواره به عنوان مربی وی را یاری می‌کند.