تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3515880
شناسه : 3515880
تاریخ :
کاهش قیمت بیت کوین در بازار‌های جهانی اقتصاد ایران: کارشناس بازار‌های مالی گفت: قیمت بیت کوین طی دو هفته اخیر که اصلاح خود را ادامه داد، توانست در محدوده قیمتی ۲۵ هزار دلار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،سرچهانی گفت: در حال حاضر، قیمت بیت کوین با ورودش به کانال ۲۵ هزار دلار مورد حمایت قرار گرفته است.

وی افزود: طی هفته پیش رو، می‌توانیم انتظار داشته باشیم، یک افزایش کوتاه تا قیمت ۲۸ هزار دلار داشته باشد و سپس برگشت قیمت به سمت ۲۵ هزار دلار را شاهد باشد.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر قیمت بیت کوین کانال ۲۵ هزا ردلاری را از دست بدهد، می‌تواند برای رشد‌های آینده خود دردسر درست کند و در آینده بسیار ضعیف عمل کند.

سرچهانی از دلایل تاثیر کاهش قیمت رمز ارز‌ها در جهان به قوانین و دست وپاگیر این بازار اشاره کرد و افزود: فشار‌ها بر روی صرافی ها، مشکلات نرخ بهره، پیچیدگی‌های تصمیمات مختلف اقتصاد جهانی همه و همه موجب شده تا دست بازار ساز‌ها برای پیچیده‌تر شدن قیمت‌ها باز بماند و معامله گران را دچار ضرر کند.

این کارشناس بازا رمالی گفت: فعلا به صورت موقت می‌توانیم بازار محدوده‌ای را برای هفته آینده مدنظر قرار دهد و افزایش کوتاه مدتی را طی دو هفته آینده ببیند. ولی بعد از آن باید دید که بازار چه روند قیمتی را با توجه به شرایط اقتصادی جهان در پیش می‌گیرد.