تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : اینستاگرام
لینک : econews.ir/5x3515499
شناسه : 3515499
تاریخ :
وزیر ارشاد عنوان کرد: نکات دقیق رهبر انقلاب چراغ راه ما خواهد بود اقتصاد ایران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شبکه‌های مجازی نوشت: بی شک دستورات، نکات دقیق و موشکافانه معظم‌له در حوزه نشر مکتوب چراغ راه ما برای تمامی رفتار‌های وزارت فرهنگ در این حوزه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،محمدمهدی اسماعیلی در جدیدترین نوشته خود در شبکه‌های مجازی ضمن اشاره به بازدید امروز مقام معظم رهبری از سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نوشت: «هیچ نقطه‌ای در دنیا را نمی‌توان پیدا کرد که بالاترین رکن اش مانند رهبر عزیزمان آشنا به کتاب و در یک کلام، ادیبی به تمام معنا باشد.

خدا را شاکرم که امروز و پس از چند سال حضور نیافتن رهبر عزیزمان در نمایشگاه کتاب، امسال ما و اصحاب فرهنگ میزبان، ولی امرمان بودیم.

بی شک دستورات، نکات دقیق و موشکافانه معظم‌له در حوزه نشر مکتوب چراغ راه ما برای تمامی رفتار‌های وزارتخانه در این حوزه خواهد بود.»

گفتنی است، مقام معظم رهبری صبح امروز یکشنبه با حضور در مصلی تهران از بخش‌های مختلف سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند. رهبر انقلاب اسلامی همچنین در این بازدید ضمن گفتگو با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم، در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند.